Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Ski-Voditka.cz slevový kupón - červen 2021

Ski-Voditka.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.ski-voditka.cz

Aktuální slevy a akce - červen 2021


Doporučené nabídky

Více o Ski-Voditka.cz

Nakupování na Ski-Voditka.cz...

Chcete se svými dětmi vyrazit na hory, ale bojíte se, aby se jim na sjezdovce, kde se prohání dospělí něco nestalo? Vaše obavy jsou oprávněné – sjezdovka je opravdu nebezpečné místo pro dítě, které na lyžích stojí poprvé. Proto existují vychytávky jako jsou SKI Vodítka, která zakoupíte na Ski-Voditka.cz.S pomocí Ski-vodítek nebudete uvázáni s dítětem pouze na dětský svah a můžete celá rodina řádit na stejné sjezdovce pro dospělé. Nejedná se pouze o popruhy, které pasivně drží Vaše dítě, ale zároveň o pomůcku, která naučí děti opravdu lyžovat. Zatáhnutím za ski-vodítka se díky překřížení přesune noha dítěte, které samo přenese váhu a zatočí. Je to opravdu prosté a funguje to skvěle.

Hlavním účelem Ski-vodítka je individuální pomoc dětem při lyžařských začátcích. Je to v podstatě jako přídavná kolečka na kole – pomáháte dítěti zatáčet až do chvíle, kdy tuto činnost zvládne bezpečně samo a bude jej možné vypustit samostatně na svah. Nemusíte nutně zasahovat... pokud už dítě zvládlo základy lyžování, jedete pohodlně za ním a vodítko máte pouze jako pojistku.

S pomocí Si-vodítek mohou děti začít jezdit i mezi brankami, což je ještě více motivuje k lyžování. Pokud dítě ztratí kontrolu nad lyžemi, ski-vodítka jednoduše zatáhneme, čímž snížíme rychlost a zabráníme pádu. Pokud sjedete ze svahu dolů, ski-vodítka už nepotřebujete – jednoduše je stáhnete a svinujete. Na vleku nejsou třeba.

Jedinou podmínkou pro používání vodítka je, aby jeden z rodičů měl základní lyžařské znalosti. Za dítětem v podstatě můžete jet stále pouze v pluhu, je ovšem doporučeno jet souběžně s dítětem, abyste do něj v případě pádu nenajeli.

Pokud si ski-vodítka objednáte, dostanete samozřejmě samotná vodítka, DVD s návodem na použití a s názornými obrázky a video-klipy. Vybírat můžete ze tří barevných možností – červená, modrá a žlutá. Pokud se nacházíte v Praze a okolí, prodejce za Vámi rád dorazí a předvede Vám vodítka osobně. Mimopražští klienti si mohou nechat zboží zaslat na dobírku Českou poštou. V případě potřeby rychlejší přepravy nebo objednávky více kusů se preferuje telefonická komunikaci.

Ski-voditka.cz nefungují jako e-shop. Zboží objednáváte pomocí formuláře v sekci „napište nám“, kde je doporučeno vyplnit také telefonické spojení. Pokud chcete, aby byla objednávka vyplněna co nejrychleji, je doporučené použít telefonické objednávky.

Věříme, že díky produktu Ski-voditka.cz se naučí Vaše dítě lyžovat opravdu rychle a svah se stane jeho oblíbeným prostředím, kam spolu budete moci celé léta vyrážet každou zimu.

Navštivte www.ski-voditka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Ski-Voditka.cz?

Ochod Ski-Voditka.cz nenabízí v současnosti žádnou možnost uplatnění slevových kódů, protože pro svůj provoz nepoužívá e-shop ale pouze webový objednací formulář. Všechny nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Ski-Voditka.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod začne prodávat své produkty e-shopem a zavede možnost uplatnění slevových kódů, budeme Vás o této situaci informovat zde včetně možnosti uplatnění takových kódů.

Navštivte www.ski-voditka.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Ski-Voditka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.