Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Skill.Gameforge.com slevový kupón - srpen 2020

Skill.Gameforge.com slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na skill.gameforge.com

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Skill.Gameforge.com

Nakupování na Skill.Gameforge.com...

S.K.I.L.L. – Special Force 2 je multiplayerová střílečka, která funguje na modelu free-to-play. Nabízí hru z první osoby, který nabízí celou řadu moderních zbraní a vybavení. Hráči ocení také možnost přizpůsobování své herní postavy, širokou nabídku map a zásobu herních módů.Hra nabízí velmi akční multiplayer, kde se střetnete na bojišti v počtu maximálně 16 hráčů. Nechybí různé herní módy jako je deathmatch, team deathmatch nebo Seizure mód, který nabízí unikátní model získání tajných informací, které stráží tým na druhé straně. Mimo jiné existuje také Surival mód, kde hráči čelí vlnám nepřátel v podobě vetřelců. Pokud tedy máte kamarády a dokážete vytvořit skupinku až 4 hráčů, je survival ideální. Můžete ho hrát i sami, ale nebude to rozhodně procházka růžovou zahradou. Survival má také party režim, kdy budete rozděleni do více týmů – jeden bude střílet vetřelce a druhý bude hrát za ně.

Bez ohledu na mód můžete vybírat ze širokého arzenálu zbraní primárních – sniperovacích pušek, kulometů a samopalů a to v různých modifikacích. Své postavě pak můžete přizpůsobit různé vybavení jako jsou helmy nebo neprůstřelné vesty.

Hra běží na enginu Unreal Engine 3. Hra, jak už jsme již zmínili, funguje na principu free-to-play, což znamená především to, že se jedná o herní komunitu a klany. SKILL se nesnaží být tou nejlepší multiplayerovou hrou po grafické stránce, ale snaží se vytvářet týmovou atmosféru podpořenou jasnou a přehlednou herní mechanikou.

Zaregistrovat a hru stáhnout můžete přímo prostřednictvím portálu Skill.gameforge.com. Stačí vyplnit svoji novou registraci, zadat kontaktní údaje a ověřit svou e-mailovou adresu. Počítejte, že stažení hry nějakou chvilku zabere. Pokud vlastníte platformu steam, můžete hru aktivovat a hrát také přes něj.

Co se zákaznického servisu a řešení problémů týče, můžete se obrátit na komunitu prostřednictvím uživatelského fóra, kde se k dotazům vyjadřují zkušení hráči i herní vývojáři.

Jak tomu tak bývá, tak i u této hry je přítomen prémiový obchod, kde můžete nakoupit herní měnu, kterou můžete utrácet za prémiové předměty především dekorativního charakteru. Vývojáři také pořádají různé akce pro získání herní měny, turnaje na ověření Vašich schopností, kdy budete čelit přesile ostatních hráčů a kdo ví, třeba vystoupáte až na vrchol.

S.K.I.L.L. rozhodně není hrou, která by rozbila trh svou úžasností. Je to jednoduchá hra zdarma, která se snaží nalákat hráče například titulu CS:GO tím, že nabídne nová herní prostředí a také model zdarma. Za registraci nic nedáte – maximálně ztratíte trochu času stahováním tohoto titulu.

Navštivte skill.gameforge.com

Jak uplatnit slevový kód na Skill.Gameforge.com?

S.K.I.L.L. nenabízí žádnou možnost uplatnění slevových kódů pro nákup herní měny. Všechny akční nabídky získáte registrací v obchodě skrze odkazy v jednotlivých kupónech, které naleznete na stránkách našeho slevového portálu.

Navštivte skill.gameforge.com

Skončené nabídky

Více než 50 různých zbraní na Skill.Gameforge.com (do 31.12.2016)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Skill.Gameforge.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.