Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Skylink.cz slevový kupón, Skylink.cz slevový kód
Skylink.cz

Skylink.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.23/5, 86 hlasování)
Pokračovat na www.skylink.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023

Dárkové poukazy na TV balíčky od Skylink

100% fungovalo

Mají vaši rodiče nebo kamarádi satelitní TV od Skylinku? Udělejte jim radost dárkovým poukazem na našlapaný programový balíček! Potěšit můžete sportovní fanoušky, filmové a seriálové nadšence i milovníky dokumentů. V našich balíčcích najdete i programy pro děti nebo naopak něco jen pro dospělé.

Hlasování (126x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.


CAPTCHA

Zkontrolováno 21.3.2023

Více o Skylink.cz

Nakupování na Skylink.cz...

Skylink nabídne televizní zábavu přes internet kdekoliv po celé evropské unii. Čeká na Vás více než 60 TV programů, rozsáhlá filmotéka s desítkami filmů a seriálů, vše v mobilu, tabletu a na chytrých televizích LG a Samsung. Využívat můžete také sedmidenní archiv s možností pustit si od začátku právě běžící pořad.Opravdu můžete tuto televizi sledovat kdekoliv. Na tabletu či telefonu přes aplikaci Skylink Live TV pro Android a iOS. S Vodafone Video Pass a T-Mobile StreamOn navíc ani nespotřebováváte mobilní data. Samozřejmostí je pak připojení televize v notebooku na livetv.skylink.cz a služba funguje přímo ve vybraných chytrých televizích přes aplikace Skylink Live TV.

První měsíc služby Skylink si můžete vyzkoušet zcela zdarma. Jak na to? Stačí se zaregistrovat a po registraci zvolit heslo do aplikace. Pak si stáhnete příslušnou aplikaci pro Vaše konkrétní zařízení a přihlásíte se pomocí svých registračních údajů. A pak už se jen bavíte celý měsíc zdarma. Po prvním měsíci si můžete Skyling Live TV předplatit od 89 Kč měsíčně nebo se služba automaticky vypne. Nic tak neriskujete.

Samozřejmě každý program na Skylink.cz není stejný. Pro nenáročné diváky je tu program Digital, který je zcela zdarma a nabízí všeobecné programy. Další programy se nazývají Smart, Flexi 10, Multi, Kombi a Komplet. K těmto základním programům si můžete přikoupit programové balíčky HBO Standard, HBO MaxPack, CS Film + CS Mini, Film Europe + CS TV, Exxtra a Man X (poslední dva jsou erotické).

K balíčkům získáváte také speciální služby. Každý uživatel Skylink dostane Skylink Live TV, tedy streamování do mobilu nebo tabletu. K balíčkům HBO dostanete HBO GO, tedy internetovou filmotéku a přístup do ní. K balíčkům Kombi a Komplet dostanete také FilmBox Live. Zakoupit můžete dárkové poukazy pro vášnivé televizní maniaky nebo můžete přikoupit druhou kartu, která je řešením pro druhou místnost (abyste mohli sledovat jiný kanál na druhém zařízení prostřednictvím jednoho účtu). Za stovku měsíčně nebo 495 Kč měsíčně při nákupu na půl roku pak získáte přístup do Filmotéky, kde na Vás čeká 500 atraktivních titulů, které jsou dostupné i v aplikaci Skylink Live TV.

Ke Skylink se navíc můžete připojit za pouhou 1 korunu. Jak? Vložte své telefonní číslo do políčka na webu a budou Vás kontaktovat operátoři ohledně instalace zařízení. Technik Vám vše vysvětlí a nastaví. Za 1 Kč nebudete muset hrábnout ani prstíčkem. Vybavení, které za korunu získáte má hodnotu 7 000 Kč. Vybavení je za tuto cenu dostupné pro 1 televizi. Pokud máte výše zmíněné televizní přijímače, nebude žádné dodatečné zařízení potřeba.

Pozorně sledujte akční nabídky na našem slevovém portálu nebo přímo na skylink.cz. Připojení můžete získat na omezenou dobu výhodněji.

Věříme, že budete se svou novou satelitní a internetovou televizí spokojeni a užijete si spoustu zábavy.

Navštivte www.skylink.cz

Jak uplatnit slevový kód na Skylink.cz?

Skylink.cz v současné době nenabízí možnost uplatňovat slevové kódy. Jsou zde ovšem časté akční nabídky. Ty získáte tak, že skrze některý z odkazů v našich kupónech přejdete přímo na Skylink.cz a zřídíte si zvolenou službu.

Navštivte www.skylink.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Skylink.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.