Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Smartselling.cz slevový kupón - srpen 2020

Smartselling.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.smartselling.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Smartselling.cz

Nakupování na Smartselling.cz...

SmarSelling.cz je portál, který existuje, aby byl součástí revoluce v marketingu a podnikání. Do roku 2020 by chtěl SmartSelling pomáhat denně 20 000 firmám a podnikatelům zjednodušovat prodej a obchodní komunikaci. SmartSelling k tomu používá aplikace a software. Tyhle aplikace jsou vhodné pro byznys, fungují dobře, usnadňují život a klienti jsou nadšení.SmartEmeiling je marketingový nástroj, který využívá ke své spokojenosti už více než 3 000 firem, které získávají denně více zákazníků, díky efektivnímu emailovému marketingu, který je jedním z nejmocnějších marketingových nástrojů dnešní doby. To platí ale pouze, pokud se dělá správně. SmartEmailing ale dokáže svým uživatelům práci natolik ulehčit, že se mohou soustředit na obsah a náplň svého podnikání a méně na propagaci a sepisování e-mailových kampaní.

Dalším nástrojem je FAPI. FAPI automaticky přijme objednávku přes prodejní formulář, odbaví široké portfolio plateb, automaticky dá pokyn k doručení produktu nebo služby k zákazníky, spáruje platby s fakturami bez prodlevy, zašle upomínky o nezaplacených fakturách e-mailem nebo SMS zprávou. Fapi se snadno integruje bez ohledu na to, jakou platformu využíváte.

Je také důležité mít pro svojí firmu kvalitní webovou prezentaci. U Webu to prostě začíná. MioWeb je nová generace tvorby webu na Wordpressu – díky MioWeb tak už nebudete muset nikdy kódovat, protože webovou stránku, která bude funkční po technické stránce a funkční po stránce svého účelu, zvládnete ve skvělém designu poskládat za několik málo minut.

A nakonec je tu samotný Smartelling. Už nemusíte posílat poštovní holuby, doručovat potrubní poštou, dopisy, telefonem, emailem a SMS – je tu čas spojování. Všechny výhody a něco navíc Vám přináší SmartSelling. Do marketingu přináší lidskost a komunikaci. Smartselling je unikátní multikanálový chytrý prodejní systém, který je budoucností marketingu.

SmartSelling.cz dokáže zjistit, kolik návštěvníků navštěvuje Váš web, kolik kontaktů jste získali z těchto návštěvníků, kolik kontaktů bylo přeměněno v zákazníky, kolik zákazníků si zakoupilo Vaši up-sell nabídku, za kolik korun celkem prodáváte on-line, kolik Vám vydělaly jednotlivé produkty, kolik vyděláváte na jednoho návštěvník, kde je úzké místo ve Vaší prodejní cestě a další informace. Smartselling je prostě analytický nástroj, který Vám pomůže určit, jakým směrem byste měli ve svém podnikání směřovat, co děláte správně, kde máte slabá místa apod.

SmartSelling integruje všechny nabízené aplikace do jedné velké rodiny, která společně šlape jako hodinky, aby pomohla Vašemu podnikání. Všechny aplikace si můžete vyzkoušet zdarma, abyste věděli, zda jsou to, co Vaše podnikání opravdu potřebuje.

Věříme, že Vám smartselling.cz pomůže zvýšit Vaše zisky a nasměrovat Vaše podnikání tím správným směrem.

Navštivte www.smartselling.cz

Jak uplatnit slevový kód na Smartselling.cz?

Smrtselling.cz neposkytuje na své aplikace a jejich licence v současné době žádné výhody prostřednictvím slevových kódů. Všechny nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím SmartSelling.cz získáte automaticky po přechodu na Smartselling.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud začne Smartselling.cz nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde, včetně návodu na využití takového slevového kódu.

Navštivte www.smartselling.cz

YouTube

7.6.2016: Test Dan
23.12.2015: FAPI
28.10.2015: quicktip6

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Smartselling.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.