Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Smmarket.cz slevový kupón - srpen 2020
Smmarket.cz

Smmarket.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.smmarket.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020

Více o Smmarket.cz

Nakupování na Smmarket.cz...

SMMarket.cz je ověřený a jednoduchý způsob, jak získat větší počet reálných sledujících a lajků na Instagram a Youtube. Všechno je založeno na reálném výměnném systému. Abyste mohli získat více odběratelů a lajků na vašich fotkách nebo videích na sociálních sítích, budete potřebovat žetony jako pomyslné platidlo. Stačí plnit rychlá a jednoduchá zadání ostatních uživatelů.Dejte jednoduše lajk nebo se přihlaste k odběru příspěvků na Instagramu a Youtube. Za každý lajk nebo přihlášení k odběru udělené ostatním uživatelům získáte žetony. Tyto žetony pak můžete použít na propagaci vlastního profilu na Instagram nebo Youtube. Takto můžete získávat lajky, sdílení nebo odběratele pro svůj profil tak i pro profily vašich přátel. Všichni odběratelé jsou reálnými uživateli Instagramu a Youtube z Česka a Slovenska. Služba velmi přísně sleduje a blokuje falešné účty a mrtvé duše. Vy jim a oni vám – výměnný obchod.

SMMarket.cz nabízí propagaci vašeho profilu na sociálních sítích Instagram a Youtube. Žetony můžete získat od ostatních uživatelů plněním úkolů nebo si můžete žetony zakoupit za peníze. Stačí se na SMMarket.cz zaregistrovat prostřednictvím registračního formuláře. Po registraci získáte 50 žetonů jako dárek. Na stránce jsou uvedené doporučené ceny za úkoly, vy si ale můžete samozřejmě stanovit cenu sami. Čím vyšší je cena, tím rychleji bude váš úkol vyřízen. Žetony jsou vnitřní měnou služby. Můžete za ně nakupovat lajky, odběratele nebo je vyměňovat zpět za skutečné peníze.

A právě možnost vyměňovat žetony za peníze dělá z SMMarket.cz skvělou možnost přivýdělku. Co musíte udělat? Musíte mít připojení k internetu a být aktivními uživateli Instagramu a YouTube. Pak už jen musíte aktivně plnit úkoly.

Na instagramu musíte mít veřejný profil pro všechny uživatele, alespoň jednu osobní fotografii, osobní informace a minimálně 50 followerů a 15 publikací. Profil také musí být starší 1 měsíce. Na Youtube nejsou žádné podmínky jiné, než vlastnit Google účet. Poté co propojíte účty do SMMarketu, můžete začít plnit úkoly. Po kliknutí na tlačítko splnit se objeví úkol. U každého úkolu je vidět, kolik za jeho splnění dostanete. Jakmile splníte úkol, musíte ho odevzdat ke kontrole. Po splnění úkolu bude zaúčtována odměna. Za splnění úkolů pak dostanete žetony. A s těmi už víte, co máte udělat.

Pozor, pokud se odhlásíte jako odběratel na Instagram nebo opustíte Youtube kanál či vezmete své lajky zpět, dostanete pokutu. Sankce je platná po dobu 72 hodin. Pokud během této doby své jednání nenapravíte, bude váš SMMarket účet zablokován bez vrácení odměny.

Službu můžete vyzkoušet i zdarma. A co víc dodat? Snad jen to, že na SMMarket.cz jsou zveřejněny také reakce reálných uživatelů na službu. Jsou velmi spokojení.

Navštivte www.smmarket.cz

Jak uplatnit slevový kód na Smmarket.cz?

SMMarket.cz nenabízí možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do smmarket.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.smmarket.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Smmarket.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.