Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Sms-Portal.cz slevový kupón - leden 2021

Sms-Portal.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.sms-portal.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2021


Doporučené nabídky

Více o Sms-Portal.cz

Nakupování na Sms-Portal.cz...

Hledáte způsoby, jak zvýšit svojí konkurence schopnost a efektivitu svého podnikání? Je v podstatě jedno, v jaké oblasti se pohybujete, systém, který poskytuje SMS-portal.cz je použitelný na všechno. Můžete zasílat osobní SMS zprávy rodině, známým přes malé internetové stránky až po hromadné SMS zprávy – klientům, spolupracovníkům i zákazníkům.SMS-protal.cz Vám nabídne efektivní informační nástroj a reklamní nástroj, který je založení na využíván SMS zpráv. V dnešní době, kdy má každý mobilní telefon se opravdu jedná o jeden z nejefektivnějších nástrojů.

Služby SMS-portal.cz jsou připraveny na všechny požadavky klientů. Tyto SMS služby jsou levnější než klasické zprávy odesílané z mobilních telefonů. SMS-portal.cz Vám dokáže nabídnout nejkvalitnější služby za rozumné ceny. SMS jsou posílány prakticky přímo do sítě mobilního operátora a následně doručovány příjemci. SMS kanály se vyznačují vysokou propustností a velmi přijatelnými cenami. Pokud se rozhodujete mezi vysokou kvalitou a nízkou cenou, je SMS portál tím, kdo Vám nabídne obojí.

SMS-poratl.cz Vám jako jediný na trhu bude schopen garantovat doručitelnost SMS zpráv. V případě, že bude zpráva označena jako nedoručená, bude Vám částka na konci měsíce vrácena. Zaplatíte tak pouze za zprávy, které byly opravdu doručeny na telefony potenciálních zákazníků.

Mezi výhody SMS-poral.cz patří: možnost odesílat až 459 znaků v jednom kroku, přehledný adresář kontaktů a skupin čísel, archiv zpráv, odesílání hromadných SMS, automatické odesílání k vátkům a výročím, žádné aktivační ani měsíční poplatky, informace o doručení nebo nedoručení, vrácení kreditu za nedoručené SMS, odeslání SMS do více než 205 zemí, odeslání z Vašeho čísl nebo jiného textu, přehledné měsíční statistiky, administrace s okamžitým přehledem, neomezená platnost kreditu, implementace do Vašeho systému ZDARMA, žádné závazky a také slevy při větším objemu odeslaných SMS.

Administrace systému je pro Vás dostupná pro všechna zařízení. Svou kampaň můžete spravovat z mobilního telefonu, tabletu nebo PC. Odesílat zprávy zákazníkům tak nebylo nikdy jednodušší.

Pokud si navíc zakoupíte kredit v určité výši (aktuálně 30 EUR) můžete získat 5 % jako bonus.

Implementace do Vašeho systému ej zajištěna voláním na PHP API funkce. Do Vašeho webu, aplikace nebo systému pak stačí vložit krátký programový kód zobrazený na této stránce, přidat přihlašovací údaje, které jste zadali při registraci a vyplnit text a telefonní číslo. O ostatní se stará systém SMS portálu. Samozřejmě můžete také k odesílání SMS využít administraci, kde je možné SMS zprávy odesílat jednotlivě, skupinám čísel nebo naplánovat datum a čas odeslání.

Věříme, že SMS-portal.cz a služby, které poskytuje, pomohou zlepšit výkonnost Vašeho podnikání.

Navštivte www.sms-portal.cz

Jak uplatnit slevový kód na Sms-Portal.cz?

SMS-portal.cz nenabízí možnost využívat slevové kódy. Veškeré akční nabídky a kódy, které naleznete na našem portálu můžete automaticky využívat po přechodu do SMS-portal.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.sms-portal.cz

Skončené nabídky

Bonus 5% (do 21.1.2018)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Sms-Portal.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.