Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Smsmonitoring.cz slevový kupón, Smsmonitoring.cz slevový kód
Smsmonitoring.cz

Smsmonitoring.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.02/5, 65 hlasování)
Pokračovat na www.smsmonitoring.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023

Měření zcela zdarma na Smsmonitoring.cz

100% fungovalo

Základní měření dostupnosti vašeho webu poskytují v Smsmonitoring.cz zcela zdarma. Technologicky vyspělé měření z více nezávislých serverů. Bez nutnosti vkládat na vaše stránky jakýkoli kód.

Hlasování (81x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.


CAPTCHA

Zkontrolováno 10.3.2023

Více o Smsmonitoring.cz

Nakupování na Smsmonitoring.cz...

Chcete mít pod kontrolou dostupnost svých webových stránek? Pak jste přišli na správnou adresu. SMS Monitoring je vůbec první česká služba, která je určená pro provozovatele webových stránek, tedy webmastery, kteří chtějí mít dostupnost webu pod kontrolou bez nutnosti být neustále on-line.Vydělávání prostřednictvím webových stránek stojí na nepřetržité dostupnosti. Přestože mnohé hostingové serverové společnosti nabízí kvalitní řešení s vysokou dostupností, v praxi je to jinak – nastávají výpadky a nedostupnosti, které Vás mohou připravit o zisky.

SMS monitoring je v základu služba, která nabízí měření dostupnosti webových stránek zdarma včetně detailních statistik nebo grafů. Pokud tedy chcete mít plnou kontrolu nad dostupností svých stránek nabízí Vám SMSMonitoring.cz zaslání SMS zprávou v okamžiku, kdy robot shledá Váš web nedostupným. Tyto zprávy lze zaplatit jednoduše přes mobilní telefon – napsáním krátké zprávy.

Co SMSMonitoring.cz nabízí? V nabídce je základní měření dostupnosti Vašeho webu, které je poskytováno zdarma. SMS služba je prémiovou službou včetně rychlého a jednoduchého placení. V ceně je také technologicky vyspělé měření z více nezávislých serverů. Není nutné vkládat na Vaše stránky jakýkoliv kód.

V přehledném administračním rozhraní můžete nastavit neomezený počet webů, a pro jednotlivé z nich si povolit oznamování přes textové zprávy na Váš mobil. Obrovskou výhodou jsou také nulové starosti při kontrolování webu – statistiky opravdu nevyžadují umisťování speciálního kódu na web.

Váš web je prostřednictvím služby monitorován každých pět minut. Pokud je vyhodnocen jako nedostupný, tak je Vám zaslána textová zpráva. Objednat si můžete balíček, ve kterém je celkem 10 zpráv, které Vás upozorní. Balíčků můžete zakoupit více najednou a tím získat více kreditů a nečekat na vyčerpání těch zbylých.

Na SMSMonitoring.cz můžete také sledovat opravdovou dostupnost jednotlivých hostingů a podle toho se rozhodnout, jestli Vám nákup hostingu od daného poskytovatele opravdu stojí za prostředky, které do služby investujete.

Jak začít? Registraci provedete jednoduše zdarma prostřednictvím krátkého webového formuláře, kde vyplníte přihlašovací jméno, e-mail a heslo.

Věříme, že Vám SMSMonitoring.cz pomůže dosáhnout lepších prodejů a informací o dostupnosti Vašeho webu a případně dospět k rozhodnutí, že je třeba změnit svého hostingového poskytovatele.

Navštivte www.smsmonitoring.cz

Jak uplatnit slevový kód na Smsmonitoring.cz?

SMSMonitoring.cz se platí výhradně prostřednictvím placených SMS zpráv. Není tedy možné uplatňovat slevové kódy. Všechny nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu na SMSMonitoring.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se obchodní model SMSMonitoring.cz změní a bude možné uplatňovat slevové kódy, budeme Vás o této možnosti informovat zde včetně návodu na uplatnění takových slevových kódů.

Navštivte www.smsmonitoring.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Smsmonitoring.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.