Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Snackhost.com slevový kupón - září 2020

Snackhost.com slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.snackhost.com/cs

Aktuální slevy a akce - září 2020


Doporučené nabídky

Více o Snackhost.com

Nakupování na Snackhost.com...

Dodat unikátní produkt na trhu s poskytováním hostingového prostoru pro webové projekty, aplikace a obchody je dnes velmi složité. Produkt se příliš neliší. Proto se poskytovatelé snaží odlišit především kvalitou servisu, který ke svým službám poskytují.SnackHost.cz nabízí jednoduchý cloud hosting ale i složitější konfiguraci v podobě Cloud Serveru. Po ruce Vám jsou kodéři, administrátoři, 24/7 fungující podpora a také střední management. Ti všichni se budou snažit Vám zajistit co nejlepší zkušenost v oblasti poskytování služby hostingu. Těšit se můžete na dodržení přísných standardů a zjednodušení způsobu, jakým je hosting realizován.

Cloud hosting od SnackHost.cz je spolehlivý hosting se spoustou výhod. Garantovánu máte dostupnost 99,99 %, žádná typická omezení, plně vybavený cloud za jednu měsíční cenu, neomezený prostor & traffic, rychlý & výkonný mezinárodní cloud, nastavení, které je otázkou několika minut, dokonalou směs uživatelské přívětivosti a komplexnosti a také DRUPAL console & Drush dostupnost. Vyzkoušet toto řešení můžete zdarma na 30 dnů a nebudete k tomu potřebovat ani kreditní kartu.

Cloud server nabízí vysokou spolehlivost a dostupnost 99,99 %. Virtuální servery jsou provozovány výhradně na OpenStack cloudu. Servery jsou obsluhovány rychlými ukládacími SSD systémy se zálohami. Svůj výkon můžete snadno přizpůsobit pomocí dodatečné RAM, HDD prostoru a CPU výkonu. Jedná se o extrémně efektivní systém, kde se platí pouze za skutečně využité služby. Můžete si snadno vytvořit na cloudu své vlastní virtuální datové centrum. Se SnackHost.cz získáte perfektní směs uživatelské přívětivosti a komplexnosti. Opět jej můžete vyzkoušet zdarma na 30 dnů.

Jako každý hosting, poskytuje i SnackHost.cz možnost zakoupit si doménu. Doménu dostanete ke svému řešení, pokud o ni požádáte a můžete si převést doménu také od jiného poskytovatele. Dostupné jsou tradiční koncovky ale i specialitky.

Věříme, že Vám bude řešení na cloudu od SnackHost.cz vyhovovat a že Vám stránky a aplikace poběží jako byste měli server u každého zákazníka doma.

Navštivte www.snackhost.com/cs

Jak uplatnit slevový kód na Snackhost.com?

Pro to, abyste mohli začít využívat služby hostingu SnackHost.cz je třeba se nejdříve zaregistrovat.

1) V prvním kroku je nutné vyplnit svojí e-mailovou adresu. Na ní Vám bude zaslán ověřovací kód.

2) V druhém kroku budete požádáni o vyplnění svého telefonního čísla. Prosíme vyplňte toto telefonní číslo pravdivě, protože Vám na něj bude zaslán další ověřovací kód. Toto je nutné, aby nebylo nutné poskytovat platební kartu ke každé registraci

3) Pro využití slevových kódů hledejte políčko ve formuláři, kde budete žádat o přidělení hostingu nebo hostingového servu.

Navštivte www.snackhost.com/cs

Skončené nabídky

Snackhost.com - slevový kód hosting na 2 měsíce zdarma kupón (do 31.1.2019)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Snackhost.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.