Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Socialsprinters.cz slevový kupón - srpen 2020

Socialsprinters.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.socialsprinters.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Socialsprinters.cz

Nakupování na Socialsprinters.cz...

Socialsprinters.com je služba, která nabízí nejrychlejší způsob, jak pro svou stránku na Facebooku vytvořit vlastní aplikaci. Přidávat můžete profesionální soutěže, aplikace pro sběr kontaktů a spoustu dalšího s jednou hlavní výhodou – zvládnete to sami hravě během několika minut.Existuje přesně 8 důvodů, proč vyzkoušet právě socialsprinters.com.

- Vytvoříte na Facebooku originální aplikace, které slouží k zaujetí publika a fanoušků
- Ukážete vaše produkty i na dalším místě mimo Vašeho obchodu – zvýšíte tak prodeje přímo
- Získáte kvalitní data o zákaznících a cílové skupině – nebudete tedy už muset dále investovat do drahých průzkumů trhu
- Automaticky zvýšíte počet fanoušků na facebookové stránce
- Zvýšíte povědomí o své značce
- Pokud přidáte své kontaktní informace a možnost registrace, získáte také nové odběratele pro Váš internetový newsletter
- Všechny statistiky získáte v reálném čase. Můžete tedy sledovat okamžitou reakci na zveřejnění nové originální aplikace
- Budete přetvářet fanoušky z Facebooku přímo na zákazníky, což je pravděpodobně Vaším primárním podnikatelským cílem

Ke spokojeným klientům programu SocialSprinters.cz se můžete přidat i vy. Začnete s aplikacemi, které budou plně vyhovovat Vašim potřebám a pak se rozhodnete, zda je SocialSprinters.com opravdu to pravé ořechové pro Vaše podnikání.

Jak na to? V prvním kroku si prostě vyberete vzhled pro Vaši aplikaci. Pak ji upravíte podle svých představ. Vyberete si Facebook stránku, pro kterou je aplikace určena a za 5 minut už máte hotovo. Nepotřebujete žádné drahé grafiky ani programátory.

Na webu SocialSprinters.com si můžete najít případové studie. To znamená reálné aplikace vytvořené podnikateli a tvůrci obsahu a jejich celkový dopad na předmět jejich podnikání. Dostupný je samozřejmě také kompletní ceník SocialSprinters.com a chybět nesmí ani blog s novinkami.

Pokud si budete přát tvorbu aplikací vyzkoušet máte možnost. Vyzkoušet si to můžete zdarma, a to přímo na Facebooku, jak jinak. Pro registraci do SocialSprinters.com budete potřebovat aktivní facebookový účet.

Hned na začátku Vás uvítají tutoriály, které Vám ukáží jak na Vaší první aplikaci. Není to nic těžkého. Právě případové studie Vám ukážou, jak by mohlo na konci Vaše snažení vypadat.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy, můžete samozřejmě kontaktovat také zákaznický servis. K dispozici je i chat, který je dostupný v pracovní dny.

Věříme, že se Vám bude se SocialSprinters.com aplikacemi pracovat dobře a že dosáhnete kýženého zvýšení prodejů nebo alespoň většího zájmu zákazníků a uživatelů.

Navštivte www.socialsprinters.cz

Jak uplatnit slevový kód na Socialsprinters.cz?

SocialSprinters.com nenabízí aktuálně žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net, můžete získat automaticky po přechodu na SocialSprinters.com skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.socialsprinters.cz

YouTube

14.12.2017: news 15v2
19.11.2017: hh

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Socialsprinters.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.