Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Sonatacoin.cz slevový kupón - září 2020

Sonatacoin.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.sonatacoin.cz

Aktuální slevy a akce - září 2020


Doporučené nabídky

Více o Sonatacoin.cz

Nakupování na Sonatacoin.cz...

Na Sonatacoin.cz můžete nakupovat a prodávat kryptoměny s nejvýhodnějším kurzem v České republice. Jsou ale i další důvody proč pro nákup a prodej kryptoměn zvolit právě Soanatacoin? Samozřejmě.Už více než 8 tisíc investorů využilo pro nákup nebo prodej směnárnu Sonatacoin. Mimo nejvýhodnějšího kurzu oceňují zákazníci především jednoduchou obsluhu, pro kterou nemusíte být počítačovými experty, abyste ji zvládli. Nákup je spolehlivý a s okamžitou podporou. Kdyby cokoliv nešlo podle Vašich přestav, podpora bude připravena Vám asistovat a poradit. A to opravdu okamžitě.

Portál Sonatacoin.cz je provozován společností Solidní Finance, a. s., která byla založena jako uzavřený investiční fond v roce 2010. Původně podnikala v oblasti cenných papírů – tedy s akciemi a deriváty. Už několik roků se ale zabývá také oblastí kryptoměn. Ve firmě pracuje zkušený tým odborníků, kteří se zabývají od počátku existence kryptoměn touto oblastí a od roku 2017 se začala společnost připravovat na spuštění kryptoměnové burzy. Do té doby se bude projekt věnovat kryptoměnové směnárně, která bude postupně rozšiřovat svoje obchodování třeba i o další měny.

Pokud chcete začít obchodovat, nejdříve si musíte rozmyslet, kterou kryptoměnu budete chtít koupit nebo prodat. Nejznámější a nejdéle existující je tedy Bitcoin a 40 % všeho v kryptosvětě se skládá z něho. I tak ale existuje mnoho dalších menších a méně známých kryptoměn. V současné době jich je už bezmála 2 000. A některé už také zanikly, protože o ně prostě nebyl zájem.
Směnárna Sonatacoin nabízí ke směně 3 z těch nejznámějších kryptoměn, kterými je již zmíněný Bitcoin, dále také Litecoin a Ethereum. Není ovšem vyloučeno, že v budoucnu přibydou další lukrativní kryptoměny pro obchodování.

Na začátek je třeba si ovšem vytvořit některou z virtuálních peněženek, abyste měli měnu kam uschovat a pak už můžete začít se směnou.

Na Sonatacoin.cz naleznete přesný návod na to, jak postupovat, pokud chcete kryptoměnu zakoupit nebo prodat.

Pozor: pokud chcete nakoupit kryptoměny v hodnotě větší než 25 000 Kč, je potřeba podle platných zákonů provést ověření klienta pomocí registrace. Klient je v tomto případě vyzván k tomu, aby nahrál sken nějakých těch dokumentů, abyste měli jistotu, že jste to opravdu Vy a že finance nepůjdou nikomu jinému. Opatrnosti není nikdy dost. Pokud je ovšem objednávka nižší než 25 000 Kč, můžete tuto objednávku provést bez jakékoliv registraci. Ovšem připravíte se o dárek.

Věříme, že Vám bude internetová směnárna Sonatacoin.cz vyhovovat a že Vám půjde nákup i prodej snadno od ruky. Přejeme hodně štěstí při obchodování a stále černá čísla.

Navštivte www.sonatacoin.cz

Jak uplatnit slevový kód na Sonatacoin.cz?

Sonatacoin.cz je služba, nikoliv prodejce zboží. Není tedy možné uplatňovat slevové kódy. Všechny akční nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím slevového portálu Sonatacoin.cz, získáte automaticky po přechodu do Sonatacoin.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.sonatacoin.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Sonatacoin.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Kryptoměny