Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Soscredit.cz slevový kupón - duben 2021
Soscredit.cz

Soscredit.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.soscredit.cz

Aktuální slevy a akce - duben 2021

50% na rychlou půjčku ve výši až 20 000 Kč od SOSCredit.cz

94% fungovalo

Kód 50% na rychlou půjčku ve výši až 20 000 Kč od SOSCredit.cz. Slevový kód / kupón, který najdete u nás na stránce, vložte do kolonky Vložit slevový kód/kupón, a sleva se automaticky odečte z ceny nákupu v e-shopu. Využijte tuto výhodnou slevu na nákup a ušetřete.

Slevový kupón:
Hlasování (16x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Aktuálně platné
Zkontrolováno 4.4.2021

Více o Soscredit.cz

Nakupování na Soscredit.cz...

Situace, kdy těžko vyjdete od výplaty k výplatě se může přihodit téměř každému. Stačí, aby se stala nějaká neočekávaná událost – pokažené auto, delší nemoc, vykradený byt... a jste v problémech. Výplata je sice za dveřmi, ale složenky už šustí ve schránce a splatnost se blíží. Proto jsou tu služby rychlých malých půjček, které slouží především pro překlenutí krátkého období. Jedním ze společností, které je nabízí je SOSCredit.czSOSCredit.cz Vám půjčí peníze na cokoliv. Vy se jenom rozhodnete, kolik peněz chcete půjčit a na jakou dobu. Používejte proto peníze na složenky, splátky úvěrů, na bydlení, na koupi nového zařízení – co si jen přejete.

Půjčka je poskytována opravdu všem. Těšit se také můžete na nízké úrokové sazby. Nikdy se neocitnete v nevýhodných podmínkách.

Jak to funguje? Prostřednictvím panelu na titulní straně si nastavíte na posuvnících, kolik peněz chcete půjčit a na jak dlouho. Maximální částka je 15 000 Kč na 28 dní. Pokud si půjčujete poprvé, může být výše půjčky maximálně 5 000 Kč. Pokud se jako zákazník osvědčíte jako spolehlivý plátce, pak si budete moci postupně půjčovat více.

V osobních údajích je nutné vyplnit jméno, příjmení, e-mail, telefon. Po odeslání těchto údajů jste již zažádali. Obratem se dozvíte, zda dostanete první půjčku zdarma nebo kolik budete muset ve výsledku zaplatit. Poté pouze odsouhlasíte podmínky, které Vám vyskočí na obrazovce a dozvíte se, zda Vám byla půjčka schválena nebo ne. Celý proces trvá několik minut, po kterých budete mít už peníze na účtu.

Před samotným půjčením si ovšem ověřte, že nemáte žádnou jinou možnost než právě využít půjčku. Nepůjčujte si, pokud si nejste jisti, zda budete schopni dané peníze splácet. Nepokrývejte jednu půjčku druhou a v případě problémů se splácením udržujte těsný kontakt s věřitelskou společností a státními orgány.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete kontaktovat provozovatele portálu SOSPujcka.cz pomocí kontaktů dole. Můžete klást jakékoliv dotazy týkající se půjčky na SOSPujcka.cz.

Věříme, že Vám půjčka od portálu SOSPujcka.cz bude vyhovovat a pomůže Vám překlenout Vaše těžké finanční období.

Jak požádat o půjčku? Je to jednoduché. Sledujte následující kroky.

Navštivte www.soscredit.cz

Jak uplatnit slevový kód na Soscredit.cz?

VideonávodPopis

Jak požádat o půjčku? Je to jednoduché. Sledujte následující kroky.

1) Na titulní straně nalezněte a nastavte posuvníky na požadovanou částku. Pokud máte slevový kód, vyplňte jej do políčka, které se objeví po stisknutí tlačítka „Slevový kód“.2) Nyní vyplňte své osobní údaje do formuláře a zaškrtněte souhlas s podmínkami, které si předem ale přečtěte. Odešlete žádost

3) Budete kontaktováni a dozvíte se výsledek – zda byla či nebyla Vaše žádost schválena. Pokud žádost nebude schválena, není bohužel možné Vám sdělit důvod.

4) V případě kladného vyřízení žádosti jsou obvykle finanční prostředky okamžitě odeslány na Váš bankovní účet

Navštivte www.soscredit.cz

Skončené nabídky

SOScredit.cz - slevový kód -25% sleva na poplatky za půjčku kupón (do 8.8.2020)
30% sleva na poplatky za půjčku od SOS Credit kupón (do 3.1.2020)
SOScredit.cz - slevový kód -25% sleva na poplatky za půjčku kupón (do 30.11.2017)
SOScredit.cz - slevový kód -25% sleva na poplatky za půjčku kupón (do 30.11.2017)
Vánoční půjčka od Soscredit.cz (do 24.12.2016)

YouTube

4.11.2019: soscredit
9.10.2019: 2019 halloween

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Soscredit.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.