Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Stastna-Nevlastni-Mama.cz slevový kupón - září 2020

Stastna-Nevlastni-Mama.cz

Zobrazení:

Aktuální slevy a akce - září 2020

Ukázka knihy zdarma od Stastna-Nevlastni-Mama.cz

97% fungovalo

Kniha pro ženy - nevlastní mámy - a jejich problémy, se kterými se ve své roli běžně setkávají od britské psycholožky, která je zároveň nevlastní matkou. Přečtěte si ukázku z knihy. Zadejte svůj email a získáte ukázku zdarma ve formátu PDF.

Hlasování (29x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 29.7.2019

Doporučené nabídky

Více o Stastna-Nevlastni-Mama.cz

Nakupování na Stastna-Nevlastni-Mama.cz...

Na stránkách internetového obchodu a portálu Stastna-nevlastni-mama.cz můžete zakoupit knihu pro nevlastní mámy. Je určena specificky pro tyto ženy a jejich problémy se kterými se běžně setkávají. Autorkou je britská psycholožka, která je zároveň nevlastní matkou.V roli nevlastní matky se často ženy mohou cítit osaměle, jakoby nikdo kolem nic nechápal, co taková role obnáší a jaké problémy mohou vyvstat.

Podle knihy je klíčem k tomu být šťastnou nevlastní mámou 8 kamenů.

Prvním kamenem je partnerství. Partnerský vztah mezi tatínkem a nevlastní mámou je v rodině nejdůležitějším. Jenom když bude mít dostatečně pevné základy, můžete být tím nejlepším rodičem ať už vlastním nebo nevlastním dětem.

Překonání vnitřního odporu je další důležitý aspekt. Není neobvyklé, že nevlastní matky na počátku pociťují vnitřní odpor a vztek. Často jim připadá, jako by neměly nad situací žádnou kontrolu. Odpor nenastává vůči dítěti, ale vnitřní odpor matky vůči roli nevlastní někdy dokonce hněv. V knize se dozvíte, jak tento odpor překonat.

Dalším kamenem úrazu je nejednoznačnost, kdy si matka není jistá, zda je rodič nebo jenom další máma. Možná kamarádka? Jistota je důležitá, aby matka získala přirozenou autoritu a mohla tak působit jako opravdová máma.

Různí lidé se vyrovnávají se stresovými situacemi různě. Některé mechanismy pro zvládání stresu se ale ukazují lepší než jiné. Kniha Vám řekne, co říká praxe.

Čas je faktor, který většina lidí podceňuje. Vztahy v nevlastní rodině nevzniknou přes noc a potřebují svůj čas. Podobně jako u všech vztahů jsou první dva roky klíčové. Jenom v čase se naučíte se svou drahou polovičkou a jeho dítětem fungovat v harmonii.

Pro některé nevlastní rodiny je problém spojit biologické polovičky z předchozích rodin v jeden celek a dál dělí svou nevlastní rodinu podle toho kdo je čí. Některé matky také naléhají na partnera, aby trávil se svými dětmi nějaký čas sám, protože jsou přesvědčené, že dětem i partnerovi to prospěje. Kniha Vám ukáže, co matkám radí praxe a jak to funguje i nefunguje.

Podporu blízkých potřebuje každý a to ze strany partnera, přátel i širší rodiny. Řada studií ukazuje, že pokud nedostáváte tolik podpory, kolik potřebujete, emocionální zdraví strádá a je pravděpodobnější, že se dostaví úzkosti nebo deprese. Jak dostat podporu a jaké to má pravidla se opět v knize dozvíte.

Posledním kamenem úrazu bývá bývalá partnerka. Mnoha nevlastním matkám připadá, že budou neustále bojovat s přítomností biologické matky nevlastních dětí. Každou chvilku dětem volá nebo tráví čas s jejich partnerem. Může být také oblíbenější u příbuzných a je zkrátka trnem v patě mnoha žen. Kniha Vám ukáže, jak správně bez konfliktů její vliv omezit.

Na Stastna-nevlastni-mama.cz si můžete stáhnout ukázku z knihy ve formátu PDF. Pokud se Vám bude kniha líbit, můžete jí objednat. K ní můžete přiobjednat také knihu pro děti – Dva domovy. Za obě knihy dostanete výhodnější cenu než za každou zvlášť.

Za knihy můžete platit platební kartou, online platebním převodem nebo klasickým bankovním převodem.

Věříme, že Vám kniha pomůže mít skvělý vztah s Vaším partnerem a zároveň se stát úžasnou nevlastní mámou, kterou budou děti zbožňovat.

Navštivte stastna-nevlastni-mama.cz

Jak uplatnit slevový kód na Stastna-Nevlastni-Mama.cz?

Obchod stastna-nevlastni-mama.cz nenabízí žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do obchodu stastna-nevlastni-mama.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte stastna-nevlastni-mama.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Stastna-Nevlastni-Mama.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.