Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Superfotbaldigitv.cz slevový kupón - leden 2020

Superfotbaldigitv.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.superfotbaldigitv.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2020


Doporučené nabídky

Více o Superfotbaldigitv.cz

Nakupování na Superfotbaldigitv.cz...

Chceš koukat na fotbal a zároveň se nemuset starat o změť kabelů v obýváku? Je tu DIGI2 GO, kterou můžeš sledovat kdykoliv a kdekoliv – na počítači, tabletu i v telefonu. SuperforbaldigiTV.cz je výjimečná satelitní televize s exkluzivní nabídkou sportovních přenosů, které nemají v České republice obdoby. Pokud máte vysokorychlostní internet od DIGI, tak můžete dostat navíc balíček sport plus se slevou 149 Kč.DIGI TV vám prostřednictvím svých kanálů nabízí samostatný sportovní balíček od DIGI TV, který je jako jediný v České republice. Dívat se můžete v ceně na kanály Sport 1 HD, Sport 2 HD, ČT Sport HD, DIGIsport 1 HD, DIGIsport2 HD, DIGIsport3 HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Arena Sport 1 HD, Golf Channel, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, ČT1 HD, ČT2 HD a ČT 24. Cena balíčku sportu je 149 Kč měsíčně. Pokud nemáte ještě základní DIGI TV, zaplatíte 299 Kč za základ. Pronájem settopboxu je pak 69 Kč. K tomu můžete navíc ušetřit za internet. Ceny se samozřejmě mohou v čase měnit. Všechny uzavřené smlouvy jsou klasicky na 24 měsíců.

Co získáte? Získáte exkluzivní sportovní obsah a přímé přenosy, mnoho programů v HD kvalitě bez dalších poplatků. K dispozici budete mít více než 100 programů se servisem a technickou podporou zdarma.

Baví Vás nejvyšší anglická fotbalová liga a nejstarší fotbalová soutěž na světě? Hraje se už od roku 1888 a jmenuje se Premiere League. Hraje v ní 20 nejlepších anglických klubů ve 38 kolech – tedy celkem nabídne 380 skvělých zápasů. Je jedno jestli jste fanoušky Manchesteru United, Liverpoolu nebo Arsenalu. Od srpna letošního roku můžete tuto ligu sledovat exkluzivně pouze na nové DIGI TV.

Nevoní Vám anglická liga? Co takhle španělskou LaLigu? Jinak také zvaná Primera División nabízí nejlepší týmy současnosti jako jsou FC Barcelona, Real Madrid a další s hvězdami jako je Lionel Messi, Cristian Ronaldo a další. Celkem 20 týmů hraje 38 kol. I tuto ligu můžete sledovat exkluzivně na Digi TV.

Jsou tyhle ligy moc vzdálené? Bundes liga rozhodně také nezklame. Nejvyšší německá fotbalová soutěž byla založena v roce 1962 a působí v ní celkem 18 týmů včetně Bayernu Mnichov. Digi TV přináší českým divákům skvělý fotbalový bonbonek, který je nejnavštěvovanější ligou na světě.

Mimo těchto nejeexkluzivnějších lig na DIGI TV naladíte také Sky Bet Championchip, Ligue 1, Seria A, Evropská liga UEFA, Champions League nebo Eredivisie. A také jiné sporty – Tenis, Hokej, Motorsporty, Cyklistiku, Atletiku, Lyžování, Rugby, Golf a přibývat budou další.

Jak to všechno získat? Vyplňte své jméno, příjmení a telefonní číslo do příslušných políček na Superfotbaldigitv.cz a odešlete formulář. V nejbližší době Vás bude kontaktovat zákaznický servis společnosti DigiTV.

Navštivte www.superfotbaldigitv.cz

Jak uplatnit slevový kód na Superfotbaldigitv.cz?

Superfotbaldigitv.cz není obchod. Není tudíž možné uplatňovat zde slevové kódy. Všechny akční nabídky, které Vám prezentujeme na stránkách našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Superfotbaldigitv.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.superfotbaldigitv.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Superfotbaldigitv.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.