Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Supportday.cz slevový kupón - srpen 2020

Supportday.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.supportday.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Supportday.cz

Nakupování na Supportday.cz...

89 % zákazníků odchází z e-shopu kvůli špatné péči o zákazníky. 80 % majitelů firem si myslí, že poskytují skvělou podporu pro své zákazníky, ale zároveň si to myslí pouze 8 % zákazníků. 58 % zákazníků rádo utratí více peněz u zákazníka, který poskytuje skvělou péči svým zákazníkům. Péče o stávající zákazníky je stále důležitější, protože získat další objednávku od stávajícího zákazníka je 5 – 6x levnější než od toho nového. Možná si říkáte, že to všechno Vás bude stát hromadu času a peněz. To ale nemusí být nutně pravda. Na konferenci Supportday, který proběhla v květnu roku 2017 jste se o tom mohli přesvědčit. V rámci portálu Supportday.cz můžete nakoupit záznam z této konference a dovědět se o tématu více. Pokud přijdete na náš portál v jiných letech, vězte, že konferenci zde nakoupíte taktéž. Témata jednotlivých přednášek se ale samozřejmě budou lišit – jedná se o každoroční akci – která sleduje nejnovější trendy v oblasti elektronického prodeje.Přednášky jsou vedeny jedněmi z nejlepších ve svých oborech v České republice. Špetka praxe totiž vydá za tunu teorie a prezentace tak vycházejí z reálné praxe a jsou koncipovány tak, aby si účastníci z akce odnesli maximum praktických poznatků, které mohou okamžitě aplikovat na své vlastní projekty. Každý přednášející pro Vás měl připravené materiály, které i se záznamem dostanete do ruky.

Na záznamu naleznete přednášky: Budoucnost zákaznické péče (Mário Roženský), Retence místo akvizice (Radek Hrachovec), UX vs. Zákaznická péče, nehažte zákazníkům klacky pod nohy (Jan Kvasnička), Kvalitní zákaznická podpora jako konkurenční výhoda doma i v zahraničí (kytary.cz – Filip Černý), Případová studie – jak využít NPS v praxi (Ondřej Sedláček), Případová studie – Jak zavedení CRM pomohlo Galardu zvýšit obrat u pravidelných klientů o desítky procent, Když firmu řídí zákazník (Anna Šenk), Nejčastější situace se zákazníkem a jak se jimi nenechat zaskočit (Tomáš Adam).

Ke každému z výše uvedených témat máte přímo na Supportday.cz uvedený popis a také krátkou informaci o spíkrovi. Stejně tak si můžete prohlédnout reakce účastníků konference, kteří tam přišli za určitou firmu.

Rozhodli jste přednášku vyzkoušet? Výborně. Stačí vyplnit formulář pro fakturování údajů. Přístup k přednášce Vám bude zaslán prostřednictvím elektronické schránky. Platit můžete online platební kartou, online bankovním převodem nebo klasickým bankovním převodem, u kterého ovšem musíte očekávat zdržení 1 – 2 dny pro transakci.

Věříme, že se Vám budou zakoupené přednášky líbit a že si z nich odnesete užitečné informace, které Vám pomohou zvýšit Vaše prodeje a zlepšit image Vaší firmy mezi stávajícími i potenciálními zákazníky.

Navštivte www.supportday.cz

Jak uplatnit slevový kód na Supportday.cz?

Portál Supportday.cz nenabízí možnost uplatnění slevových kódů pro zakoupení záznamu ze Supportday konference. Veškeré akční nabídky, které jsou pro Vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Supportday.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.supportday.cz

Skončené nabídky

Špičkoví řečníci ve svých oborech na Supportday.cz (do 20.9.2017)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Supportday.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.