Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Surfey.cz slevový kupón - září 2020

Surfey.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.surfey.cz

Aktuální slevy a akce - září 2020


Doporučené nabídky

Více o Surfey.cz

Nakupování na Surfey.cz...

Surfey je jednoduchý a intuitivní nástroj, který slouží pro sběr relevantní zpětné vazby na všech místech, která jsou důležitá pro vaši firmu. Pomocí uživatelsky přívětivých otázek, hodnocení a komentářů, které skvěle zapadnou do vašeho webu, aplikace nebo marketingové komunikace budete schopni získat potřebná data pro rozvoj vašeho podnikání.Sufey.cz má přímý vliv na výsledek podnikání. Firmy dosahují vysoké konverze díky správnému provedení otázek, hodnocením a komentářům. Získaná data vám pomohou zlepšovat průchodnost procesů na webu nebo v aplikacích a budete lépe schopni odhadovat rozšíření nabídky produktů nebo zlepšit zážitek na prodejnách či provozovnách.

Markeťáci využijí validaci obsahu webových stránek nebo aplikace, zjištění důvodu, proč lidé odchází ve funnelu, správný směr pro rozšíření portfolia a hodnocení zkušenosti s nákupem nebo použitím.

Produkťáci využijí validaci UX a UI řešení, hlídání funnelu a odchody z něj. Zjistí také co uživatelé a zákazníci opravdu nechtějí nebo budou moci otestovat své produktové záměry a získat argumenty.

UXák bude schopný validovat svůj návrh, najít problémová místa ve funnelu, získat podporu pro své nápady a rozšířit možnosti pro své uživatelské testování.

Pokud jste zodpovědní za Custex ve firmě pomocí Surfey zjistíte, kde to vaše zákazníky nejvíc bolí, porovnáte snadno výkonnost svých zaměstnanců, ušetříte na vývoji nebo marketingu a zjistíte co si lidé myslí o vaší firmě ještě před tím, než zrealizujete svůj návrh naostro.

Surfey má velký přínos i pro majitele byznysu nebo ty, kteří jsou za byznys zodpovědní. Zjistíte, kde přicházíte o peníze, zjistíte, jaká je výkonnost vašich zaměstnanců, ušetříte na vývoji nebo marketingu a také budete mít přehled o tom, co si lidé myslí o vaší firmě.

K dispozici jsou 4 různé plány. Zdarma je tu omezený plán nabízející 1 aktivní otázku nebo dotazník s platností otázky na 7 dní a limitem odpovědí 500 zákazníků. Jedná se o program, na kterém si můžete funkcionalitu vyzkoušet. Další 3 programy jsou placené. Standard a pro vám nabídnou neomezené množství otázek, neomezenou platnost otázek a spoustu odpovědí. A pro ty, kteří to myslí opravdu vážně a mají vysoké požadavky je tu komplexní plán pro střední a větší podniky, který nabízí řešení na míru.

Zdarma můžete začít okamžitě. Standard a PRO můžete vyzkoušet na 14 dní zdarma. Řešení na míru si domluvíte se zákaznickým servisem při konzultaci.

Věříme, že Surfey vám pomůže dosáhnout větší popularity, pomůže vám optimalizovat vaše řešení, expandovat a ve výsledku zajistit co nejvyšší zisky.

Navštivte www.surfey.cz

Jak uplatnit slevový kód na Surfey.cz?

Surfey.cz nenabízí možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Surfey.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách. Stačí se zdarma zaregistrovat a všechny výhody před vás budou vyloženy jako na stříbrném podnose.

Navštivte www.surfey.cz

Skončené nabídky

Plán Standard za 498 Kč měs. za rok od Surfey.cz (do 6.1.2020)

Twitter

13.1.2020: Markeťáci, jak můžete zlepšit své výsledky pomocí Surfey? Tady jsou příklady: https://t.co/iHGOmj1cy9 https://t.co/pzkajr8POM
1.1.2020: "Došli jsme brzy k tomu, že si každého zákazníka musíme “odpracovat“. Je potřeba je dlouhodobě a různými cestami ed… https://t.co/4z6tLQSdfs
18.10.2019: Jak získat informace, které dnes možná nemáte? A proč jsou cenné? https://t.co/Wsn1pGOTW2
3.10.2019: Šéf Surfey: Identifikujeme firmám slabá místa a ukazujeme řešení https://t.co/gC7cn5mnTS
12.9.2019: A kam se řadí vaše firma? :) https://t.co/H52sfAySOG
5.9.2019: Jak se Surfey liší od konkurence? Kde je dnes nejčastěji využíváno? To vše a mnohem víc na @tyinternety :) https://t.co/PF6IobcUbo
25.8.2019: #czaffil B2B affiliate program, 20% REVE share Získejte 20% z každého nákupu Vámi získaného zákazníka. Vybudujte si… https://t.co/lNwwxB1SyB
25.3.2019: Zpětná vazba je klíčová. To platí v podnikání i životě. :) https://t.co/mMlzlBMYUA
19.3.2019: Jednoduše se zeptáte. Zákazníci a zaměstnanci pohodlně odpoví. :-) https://t.co/nBWIaY8j5M

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Surfey.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.