Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Svepomoci.cz slevový kupón - březen 2021
Svepomoci.cz

Svepomoci.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.svepomoci.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2021

Více o Svepomoci.cz

Nakupování na Svepomoci.cz...

Zakladatelem webu svepomoci.cz je Pavel Tesárek. A rozhodně nikdy neměl v plánu udělat svou hlavní činností sdílení informací o stavbě domu. Pavel si tehdy chtěl postavit dům, nic o tom nevěděl a měl nedostatek informací, jak na to bylo na internetu málo. Rozhodl se to změnit a založil webový portál, kolem kterého se dnes shromažďuje největší komunita svépomocných stavebníků v Čechách. Přečtěte si rozhovor o tom, jak se to stalo a kde bere Pavel energii na další i stávající projekty.Co Pavla tedy vedlo k založení portálu o svépomoci? Zde je jeho odpověď:

V té době jsem hledal bydlení. Měl jsem omezenou částku a zjistil, že bych za ni pořídil v Praze jen malý byt. A tak jsem se rozhodl za stejnou částku koupit pozemek a postavit dům vlastníma rukama. Do té doby jsem ovšem nedržel cihlu v ruce a coby počítačového lektora mě to táhlo hledat informace o stavbě na internet.

Na internetu v té době existovalo jen pár stavebníků (asi 5-10), kteří si o stavbě svépomocí vedli vlastní blogy. Uložil jsem si jejich stránky a denně sledoval, zda přidali něco nového. Chyběla ale ucelená struktura, informace na jednom místě. Zkrátka jeden zdroj pro mé zkušenosti. Tak jsem se to rozhodl změnit a založil webový portál Svépomocí.cz, tehdy ještě pod názvem StavimeDumSvepomoci.cz.


A právě tak vznikl největší komunitní web pro svépomocné stavebníky. Od svého založení se postupně dostával do povědomí a dnes se jeho návštěvnost pohybuje kolem 6 000 návštěv za den. Kromě samotných informací tu najdete také SVÉPOMOCÍ ŽIVĚ. Jedná se o workshopy na stavbě pro desetitisíce diváků.

Informace jsou zde zdarma. Můžete se také ptát, pokud vám nebude cokoliv jasné. Vybírat můžete ze stavebních témat i z témat pro rekonstrukce. Rady jsou tu i pro zahradu. Kromě fotografických a textových materiálů jsou dostupná také videa. To je pro některá témata obzvláště důležité.

U každého článku můžete také získat výhodnou nabídku na některé práce, na které si netroufáte nebo můžete získat rady od odborníků. Odpovědi na ně získáte za nějaký čas – ne okamžitě.
Opravdu se jedná hlavně o informační portál. Ten je doplněn e-shopem, kde najdete především propagační materiály. Můžete tak provozovatele podpořit v jeho činnosti zakoupením hrnečku nebo knížky.

Pokud tedy hledáte spolehlivý a ucelený zdroj informací na téma stavby či rekonstrukce, pak jste na správné adrese. Nebojte se o tento informační zdroj podělit s dalšími zájemci o stavbu nebo rekonstrukci vlastními silami. Přejeme hodně zdaru na vaší stavbě a brzké bydlení pro vás i vaši rodinu.

Navštivte www.svepomoci.cz

Jak uplatnit slevový kód na Svepomoci.cz?

E-shop svepomoci.cz je v současné době pouze podporou pro fungování portálu. Nemělo by tedy smysl zde využívat možnost využívání slevových kupónů či kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do svepomoci.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.svepomoci.cz

Skončené nabídky

10% sleva na dámské triko "stavebnice" od Svepomoci.cz (do 10.11.2020)
Jen 150 Kč za půjčení osazovacího nástroje v Svepomoci.cz (do 1.10.2020)

YouTube

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Svepomoci.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.