Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Take-Flight.eu slevový kupón

Take-Flight.eu slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.03/5, 29 hlasování)

Aktuální slevy a akce - únor 2023Více o Take-Flight.eu

Nakupování na Take-Flight.eu...

Take-flight.cz je špičkový e-shop americké značky TAKE FLIGHT, která je největším světovým výrobcem a prodejcem oblečením určeného pro parkour a freerun. Nosí ji ti nejlepší světoví trauceři a u jejího zrodu stál zakladatel parkouru David Belle. Nabídka vybavení je nejširší a určitě si z ní vyberete i vy.Společnost Parkour Project s. r. o. je výhradním zástupcem a distributorem zboží od americké společnosti TAKE FLIGHT pro Českou republiku i Slovensko. Firma, která produkty vyrábí sídlí v Beavertonu ve státě Oregon a specializuje se na vybavení pro parkour a freerun už od roku 2008. Své zboží prodává pod různými obchodními známkami a můžete znát TAKE FLIGHT, PARKOUR, RUN FREE a TRACEUR. Samotná značka sponzoruje celou řadu světových traceurů včetně takových parkourových celebrit jako jsou Danee Marmolejo, D’Onadrai Jones, Alex Segura, Joey Adrian, Alexandr Gisych nebo Nikolaj Stasolik. V České republice pak značku reprezentují traceuři Michal Morávek a Jan Choc.

Vybírat můžete zboží v kategoriích: tepláky, trička, mikiny, boty, batohy, doplňky. Tepláky jsou spolu s tričky a botami základní trojicí ve vybavení každého parkouristy. Stačí doplnit mikinou a batohem a budeš mít všechno, co potřebuješ k perfektnímu tréninku venku. Pilovat svůj skill už musíte sami, ale alespoň už se nebudete moct vymlouvat na špatné tepláky. Mikiny jsou velmi pohodlné a v chladném počasí se v nich budete cítit skvěle. Nebudou omezovat váš pohyb, jsou stylové a navržené přesně pro parkourové nadšence a freerunery.

Trička a kraťasy vám ovšem parkour odpustí. Špatné boty jsou ale jiná káva. Pokud budete mít skvělý sklil, sílu a pak vám na zábradlí podklouzne bota, je to v pytli. Za 10 let prodeje parkourové výstroje mluvili na Také-flight.cz s tisíci traceury a jejich vzpomínky se zhmotnily do speciálních bot pro parkour. Jedná se o absolutní špičku, kterou oceníte při každém kroku, skoku, výlezu i dropu. Připravená jsou videa, která ukážou, čeho jsou zkušení traceři s těmihle botami schopní. Nezapomeňte ovšem, že trýčky předvádějí zkušení traceři, tak ať si nenamelete, když to budete zkoušet. Může to být nebezpečné.

Pro dopravu je k dispozici PPL, Česká pošta i osobní odběr. Platit je možné na dobírku, klasickým převodem, online platební kartou, online bankovním převodem, Google pay nebo superCASH.

Věříme, že tohle skvělé vybavení a oblečení vám pomůže k ještě lepším trikům a budete mít ze svého sportu ještě lepší pocit. Přejeme vám příjemný nákup a spoustu radosti při sportu.

Navštivte cz.take-flight.eu/ochrana-pristupu

Jak uplatnit slevový kód na Take-Flight.eu?

Internetový obchod také-flight.eu aktuálně nenabízí žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou vám k dispozici na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do take-flight.eu.

Pokud se situace změní a internetový obchod také-flight.cz začne nabízet možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takových kódů.

Navštivte cz.take-flight.eu/ochrana-pristupu

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Take-Flight.eu
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.