Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Telly.cz slevový kupón - říjen 2021
Telly.cz

Telly.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3/5)
Pokračovat na www.telly.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021

3 měsíce zábavy s Velkým balíčkem jen za 200 Kč

Doporučujeme75% fungovalo

Vyberte si kterýkoliv z našich TV balíčků a my vám dáme Velký s více než 120 programy na první 3 měsíce jen za 200 Kč. Odpočiňte si u filmů a seriálů, vzdělávejte se díky dokumentárním kanálům a fanděte u špičkových sportovních soutěží. Balíčky můžete nyní objednávat i online!

Hlasování (8x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 11.10.2021

Více o Telly.cz

Nakupování na Telly.cz...

Telly.cz je řešení moderní internetové a satelitní televize, které je vhodné pro každou domácnost. Nemusíte už čekat na to, až v televizi poběží něco, co vás zajímá. Udělejte to jinak. Vybrat si můžete program ve chvíli, kdy se to hodí vám. Čekají na vás filmy, seriály, sportovní utkání a další pořady bez načítání a zasekávání. Telly.cz skvěle poběží na stabilním rychlém DSL internetu, který sami poskytují nebo třeba na optické síti od vašeho poskytovatele. Užívat si tak budete moci pořádnou porci HD kanálů doma i mimo domov – a to po celé Evropské unii. Telly můžete sledovat až na 4 zařízeních bez příplatku.Telly nabídne 2 kategorie televize. Internetová televize je nejmodernějším způsobem zábavy s vysokou kvalitou přenosu a vychytávkami, jako je přetáčení reklam nebo sedmidenní archiv pořadů. Vychutnávat si můžete ostrý obraz s těmi nejmenšími detaily. Čeká na vás 131 kanálů, z toho 72 ve vysokém rozlišení bez příplatku. Reklamy můžete přetočit, obraz můžete zastavit a nahrávat cíleně můžete nastavit na 30 dní.

Druhou kategorií televize je satelitní televize. Jsou totiž místa, kam se internetová televize nepodívá, protože tam nedosáhne správně rychlé internetové připojení. Telly má ale alternativu v podobě satelitní televize. Jasný obraz vás čeká v rámci stovek kanálů. Ty můžete sledovat z každého koutu České republiky. S instalací si také nemusíte lámat hlavu. Pošlou k Vám technika, který všechno zvládne. Satelitní televize Telly nabídne 103 kanálů z toho 44 ve vysokém rozlišení. Dostanete moderní set-top box nebo CA modul. Čeká na vás maximální dostupnost, profesionální instalace satelitu nebo HD kanály bez příplatku.

Telly kromě televize poskytne také vhodné internetové řešení. Pokud jste zvyklí na zasekávání videa kvůli mizernému internetu, řekněte svému poskytovateli sbohem. Síť telly vás čekat na načtení videa nenechá. Užívat si můžete streamování o rychlosti až 1000/100 Mbps s neomezeným datovým limitem. Na výběr je bezpečný DSL internet a optický internet, který Telly dokáže zavést do více než 3,8 milionu českých domácností. Rychlosti začínají na 20/2 Mbps (Download/Upload) a končí až na 1000/100. Vyšší rychlosti jsou samozřejmě dražší, ale v poměru k rychlosti se dražší připojení vyplatí více než levnější (20/2 za 500 Kč a 1000/100 za 1000 Kč). K internetu si můžete pronajmout modem za 50 Kč měsíčně, nebo si jej zakoupit. Telly vám také pomůže s přechodem k sobě. Není to nic složitého.

Televizi od Telly si můžete vyzkoušet na 30 dní zdarma. Stačí vyplnit kontaktní údaje a budete kontaktováni zpět s instrukcemi jak na to.Věříme, že vás bude nová telka bavit a nový internet bude svištět ještě rychleji, než jste zvyklí.

Navštivte www.telly.cz

Jak uplatnit slevový kód na Telly.cz?

Telly.cz je služba na kterou není možné aktuálně uplatňovat slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SLevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do telly.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.telly.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Telly.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.