Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Thuja.cz slevový kupón, Thuja.cz slevový kód

Thuja.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.6/5, 87 hlasování)
Pokračovat na www.thuja.cz

Aktuální slevy a akce - únor 2023Více o Thuja.cz

Nakupování na Thuja.cz...

Když si pořídíte dům se zahradou nebo větším dvorkem, málokdy je budete chtít nechat ležet ladem. Budete chtít neustále zlepšovat a zkrášlovat. Proto ej tedy obchod Thuja.cz, který Vám nabídne túje na živé ploty a další okrasné dřeviny a přípravky spojené s péčí o ně.

Túje do živých plotů můžete v tomto obchodě zakoupit už za několik korun. Vybírat je možné z několika odrůd. Nechybí ale i jiné dřeviny jako například oblíbené břečťany, které z Vaší zdi učiní krásnou přírodní hradbu. Túje jsou skvělé a odolné dřeviny, které vydrží zelené celoročně. Poté co vyrostou, nevyžadují žádnou zvýšenou péči – pouze občas pečlivé zastřižení. Jsou extrémně vhodné na živé ploty, které Vás oddělují například od ulice nebo dalšího souseda.

Co budete dále potřebovat? Bude se Vám například hodit při výsatbě tújí na živý plot zakoupit mulčovací netkanou textilii. Ta zabrání růstu plevelu a tvorbě půdního škraloupu. Textilie odolá slunečním paprskům i mrazu. Mimo tújí se hodí tato textilie i pro pěstování okurek, jahod, paprik a rajčat.

Pro doladění Vaší zahrady se vám ale také můžou hodit další věci, kterými túje doladíte. Nutností je pletivo na plot, stínící tkanina pro zvědavé sousedy i ochranu rostlin před UV zářením. Tato tkanina se dá podle využití zakoupit v různém stupni hustoty vláken pro 35 % stínivost až po 95 % stínivost.

Obchod Vám také nabídne několik modelů nadzemních bazénů, různé druhy zahradního posezení z masivního dřeva nebo třeba čepovací techniku pro zahradní party.

Obchod nabízí také služby. Můžete kontaktovat zákaznický servis s žádostí o výsadbu živého plotu, o realizaci zahrady, o posekání trávy nebo třeba frézování pařezů. Firma jako další činnost provozuje montáže a prodej garážových vrat, stavbu průmyslových plotů a soukromého oplocení a prodává křepelky japonské.

Dopravu zboží zajišťuje PPL. Dopravné se liší podle druhu zboží. U pletiva například platíte dopravu za každý jednotlivý balík. Některé zboží, včetně tújí není možné zaslat poštou a je možný osobní odběr přímo v Ostravě. Platba je možná pouze na dobírku nebo osobně.

Věříme, že se Vám budou túje i ostatní zboží zakoupené na Thuja.cz líbit. Vlastní krásná zahrada je perfektní věc, která si zaslouží Vaši investici. Především pokud jste z okolí Ostravy, doporučujeme nákup v tomto obchodě, který se fyzicky nachází v Ostravské čtvrti Nová Bělá ve Hrabovské ulici.

Navštivte www.thuja.cz

Jak uplatnit slevový kód na Thuja.cz?

Obchod Thuja.cz nenabízí v současnosti žádnou možnost uplatnění slevových kupónů a kódů. Všechny akční nabídky, které jsou Vám dostupné pro obchod Thuja.cz na SlevovyKupon.net jsou Vám automaticky dostupné po přechodu do obchodu Thuja.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud začne obchod Thuja.cz nabízet slevy a výhody prostřednictvím slevových kódů, budete o tomto faktu informováni zde včetně podrobného návodu na uplatnění těchto kódů.

Navštivte www.thuja.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Thuja.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.