Tinydeal.com slevový kupón - Slevovykupon.net
Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Hlavní strana > T > Tinydeal.com slevový kupón
Tinydeal.com

Tinydeal.com slevový kupón

Zobrazení:

Tinydeal.com v jiných zemích

Tinydeal.com RabattcodesTinydeal.com rabatkoderTinydeal.com cupones de descuentoTinydeal.com alennuskooditTinydeal.com codes de réductionTinydeal.com εκπτωτικοί κωδικοίTinydeal.com codici di scontoTinydeal.com kortingscodesTinydeal.com rabattkoderTinydeal.com kody rabatoweTinydeal.com códigos de descontoTinydeal.com cupoane reduceriTinydeal.com коды на скидкиTinydeal.com rabattkoderTinydeal.com zľavové kupónyTinydeal.com Coupon Codes


Více o Tinydeal.com

Nakupování na Tinydeal.com...

TinyDeal.com je globální čínský velkoobchodní prodejce vysoce kvalitních produktů jako jsou smartphony, tablety, doplňky k automobilům, doplňky k telefonům od Apple a Samsung, módní doplňky, módy a oblečení a spoustu dalšího zboží.TinyDeal pomáhá zákazníkům nakupovat levné elektronické vychytávky. Jedná se o velmi ceněného a známého čínského dodavatele, který nabízí více než 80 000 produktů a široký výběr kategorií s dopravou zdarma po celém světě. Ponořte se do nakupování na TinyDeal.com i vy. Systém je podobný jako na Aliexpress s tou výjimkou, že nakupujete pouze od jednoho prodejce. To dělá vyjednávání jednodušší, protože obchod nabízí i vlastní zákaznický servis.

Na TinyDeal.com můžete vybírat z kategorií: Mobilní telefony, tablety, nositelná elektronika, MI, APPLe a Samsung produkty, dům a zahrada, doplňky pro automobily, hračky a zábava, sporty a outdoor a také móda, dárky a festivalové zboží.

Při vybírání zboží se musíte smířit s tím, že rozhraní obchodu bude pouze dostupné v anglickém jazyce nebo v některém z dalších světových jazyků. Na rozdíl od Aliexpress tedy nemůžete využívat pro rozhraní obchodu český jazyk. K dispozici jsou ale české koruny, takže nemusíte neustále přepočítávat měnu. Cenu ale berte pouze orientačně, protože z karty vám bude poté odečtena stejně částka v měně jiné.

Nabídka zboží na TinyDeal.com je obecně menší, než nabízí Aliexpress, je ale více selektivní – tedy najdete tu mírně kvalitnější produkty – tedy ten lepší výběr z Čínských producentů.

Velkou výhodou TinyDeal.com je sklad umístěný v Evropě. Vy tak nemusíte vždy čekat na dopravu přímo z Číny. Balíček Vám tak může dorazit v rozmezí i několika dnů. Neplatí to však pro všechny produkty a pro některé si tedy budete muset počkat tradičních 40 – 60 dnů.

Cenově je TinyDeal.com intuitivně o něco málo dražší než je Aliexpress.com. Důvodem je především toho, že jeden produkt je dostupný pouze za jednu cenu – nikoliv za celé spektrum cen jak tomu může na Aliexpress.com být.

Nákup zde má své výhody i nevýhody. Faktem ale je, že můžete stále získat levné čínské zboží dostačující kvality, pokud jste ochotni čekat.

Platit můžete samozřejmě klasicky platební kartou nebo skrze PayPal, což je platba bezpečnější a AliExpress jí neumí.

Věříme, že s nákupem tohoto zboží budete spokojeni. Počítejte ovšem, že kvalita může být proměnlivá a uplatnění reklamace se neřídí evropským právem, takže můžete skončit bez výrobku i bez peněz. To je ale riziko, se kterým musí každý, kdo v Číně nakupuje prostě počítat.


Navštivte www.tinydeal.comJak uplatnit slevový kód na Tinydeal.com?

1) Pokud se Vám do ruky dostane slevový kód, musíte být pro jeho uplatnění na Tinydeal.com zaregistrováni.

2) Pokud máte svůj účet, sjeďte na stránce dolů a najděte tlačítko „Discount Coupons“.3) Na další stránce vložte kupón do políčka a zkuste ho ověřit.4) Pokud je kód platný, bude přidán k Vašemu účtu a vy jej budete moci uplatnit při platbě v košíku.


Navštivte www.tinydeal.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

We are active in more than 200 countries...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Tinydeal.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.