Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Tipsport.cz slevový kupón - říjen 2021
Tipsport.cz

Tipsport.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.58/5, 45 hlasování)
Pokračovat na www.tipsport.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021

Vstupní bonus 50 000 Kč s Tipsport.cz

100% fungovalo

Proveďte vklad na váš herní účet a získejte vstupní bonus v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 50 000 Kč. Pro získání vstupního bonusu je potřeba prosázet 10 000 Kč na tiketech s minimálním kurzem 1.5. Pro výpočet nároku na vstupní bonus se vám denně započítává součet sázek v maximální výši 500 Kč. Pro získání bonusu se nejdříve registrujte.

Hlasování (70x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 12.10.2021

Více o Tipsport.cz

Nakupování na Tipsport.cz...

Tipsport.cz není nutné až tak dlouho představovat. Tuto sázkovou kancelář zná pravděpodobně každý bez ohledu na to, zda si někdy vsadil či je zapřísáhlým odpůrcem sázení. Tipsport je jednoduše jedničkou na českém trhu s kurzovým sázením. Společnost vznikla v roce 1991 a dnes je mezinárodním holdingem s tisíci zaměstnanci.

Tipsport pro Vás má připravenou mobilní aplikaci, skrze kterou můžete na cestě sledovat vývoj zápasů a sázet. K tomuto kroku se v dnešní době rozhoduje stále více sázkových kanceláří a zdá se, že podíl sázek přes mobilní zařízení prudce stoupá. Aplikace je dostupná pro Android, iOS i skrze mobilní web. I přes tuto aplikaci máte přístup do sázkařské komunity.

Právě sázkařská komunita Tipsportu je největší na území Česka i Slovenska. Naleznete zde služby jako Tiket aréna nebo analýzy zápasů a kurzů. Na fóru si také užijete spoustu zábavy nebo se můžete zúčastnit soutěží.

Přes portál Tipsportu můžete sledovat celou hokejovou extraligu a tisíce online přenosů utkání z celého světa od elitních soutěží až po lokální zápasy. Tipsport má skvělou podporu živého sázení.

Před samotným sázením si pročtěte Všeobecné podmínky elektronického sázení, aby Vás žádná událost nemohla překvapit. Tipsport se zodpovědně stará o Vaše osobní data. Vaše osobní údaje i platební karta je u Tipsportu v bezpečí. Pokud chcete začít sázet, doporučujeme si také přečíst herní plán. V něm najdete podrobné návody na provedení sázek a také vysvětlivky důležitých termínů, které se v sázkovém světě používají.

Sázet můžete na různé úrovně sportů jako je fotbal, lední hokej, tenis, basketbal, americký fotbal, badminton, baseball, bojové sporty, box, e-sporty, florbal, formule 1, futsal, golf, házená, kriket, motorsporty, poker, rugby, snooker, stolní tenis, šachy, šipky volejbal nebo si také můžete sázet na události ze společnosti – například kdo vyhraje prezidentské volby, v česku ale i v jiných státech jako je USA.

V klasických i živých sázkách máte k dispozici detailní přehled o vývoji zápasu. Pokud zápas nestíháte, jsou k dispozici samozřejmě výsledky všech utkání a duelů v přehledných tabulkách.

Přejeme hodně štěstí v sázkách na Vaše oblíbené týmy. Ať je osud na Vaší straně.

Navštivte www.tipsport.cz

Jak uplatnit slevový kód na Tipsport.cz?

Při registracích v sázkových kancelářích samozřejmě každého zajímá bonus. Výše bonusu se může měnit a tak se před registrací podívejte na náš portál. Výše nad tímto článkem najdete aktuální bonusy, které můžete uplatňovat při registraci. Pro jejich získání musíte:

1) V pravém horním rohu klikněte na registraci

2) Vyplňte své osobní údaje, a pokud máte nějaký akční kód od nás či odjinud vyplňte ho do políčka označeného na následujícím obrázku.3) Do e-mailu Vám přijde registrační odkaz, díky kterému aktivujete svůj herní účet. Následně Vám přijde SMS na potvrzení vašeho telefonního čísla s Vašimi přihlašovacími údaji. Tato internetová registrace je platná pouze 7 dní. Registraci musíte dokončit na pobočce Tipsportu a můžete začít ihned sázet. Na účet obdržíte okamžitý bonus (aktuálně 150 Kč, za které můžete začít okamžitě sázet). Na pobočce je nutné podepsat smlouvu.

4) Po podepsání smlouvy budete schopni nabít svůj účet dalšími penězi, které můžete použít na sázení. Zároveň můžete získat bonus za registraci dle aktuálních platných podmínek.

Navštivte www.tipsport.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Tipsport.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Sázení