Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Totalwararena.net slevový kupón - červenec 2020

Totalwararena.net slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na totalwararena.com/cs

Aktuální slevy a akce - červenec 2020


Doporučené nabídky

Více o Totalwararena.net

Nakupování na Totalwararena.net...

Ve hře TotalWarArena se vžijete do role římského císaře Julia Caesara, Sparťanského krále Leonida nebo germánského vládce Arminia a dalších vojevůdců a napíšete další kapitoly jejich strhujících vojenských úspěchů. Ve hře využijete svého důvtipu a síly k sestavení epické armády a stanete se obávanou vojenskou silou napříč středověkými bojišti.Jste veliteli armády a vrhnete se do rozsáhlých bitev 10 vs 10. Shromáždíte hrůzu nahánějící armádu, zformujete s ostatními hrdiny neprůstřelný bojový plán a podrobně poznáte každý coul bojiště – jen tak dosáhnete jistého vítězství.

Díky hře Total War Rena se ponoříte do historie hrdinů a rozšíříte sbírku jejich úctyhodných úspěchů. Bojovat můžete v bitvách o čest a slávu a utkat se s nejslavnějšími veliteli starověkého světa.

Teď už ale prakticky. Total War: Arena je bezpatnou týmovou strategickou hrou, kde se hráči převtělí do legendárních hrdinů minulosti. Díky zkušenostem Creative Assembly s výborně hodnocenou sérií her Total War, která je proslulá strategickými možnostmi i intenzivním taktickým bojem se nyní všechny minulé tituly mísí v této online bojové hře na hrdiny, která zaujme i dlouholeté fanoušky série.

Opravdu se jedná o rozsáhlé RTS bitvy 10 proti 10 hráčům. Jednotlivé postavy velí družstvům o třech jednotkách, které čítají stovky válečníků, se kterými se vrhnou do boje. Vítězství v jakémkoliv střetnutí hráčů na bojišti si žádá důvtipu, strategického myšlení a také notné dávky štěstí. Propracovaný systém vývoje umožní zvyšovat úrovně velitelů, používat nové dovednosti, zbraně, zbroje a schopnosti. Total War: arena je díky historické přesnosti a hlubokému citu pro detail velmi napínavá a vtrhne hráče do víru bitvy, jako žádná hra předtím.

Na TotalWarArena.com můžete pročíst informace o jednotlivých velitelích, o strategii pro začátečníky o jednotlivých složkách armády, o frakcích a dalších nutnostech, které budete potřebovat, než se pustíte do vřavy online bitvy.

Hra se hraje zdarma. Kliknutím na tlačítko „Hrát nyní“ na titulní straně se vám stáhne herní klient. Hru distribuuje a o hladký průběh aktualizací a fungování herního klienta se stará firma Wargaming, která je známá svými bitevními hrami World of Tanks nebo World of Warships. Stejně tak provozuje prémiový obchod, který je součástí obchodního modelu free-to-play.

Pokud máte účet v některé z her od Wargaming.net, můžete stejný login použít i pro svou hru v Total War: Arena. V prémiovém obchodě pak můžete najít zajímavé výhody, které urychlí Váš postup k vyšším bitvám, ale nikterak Vám nepomohou v boji samotném.

Hru stačí stáhnout a hrát zcela zdarma. Pokud se ale rozhodnete pro některý z balíčků od Wargaming, nezapomeňte, že platby jsou snadné a bezpečné a odměna zajímavá a praktická.
Přejeme Vám hodiny příjemné zábavy a bitev s Vašimi přáteli i nepřáteli.

Navštivte totalwararena.com/cs

Jak uplatnit slevový kód na Totalwararena.net?TotalwarArena.com nenabízí v současné době žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré finanční transakce probíhají přes portál Wargaming, kde můžete vkládat akční kódy. Tyto kódy obvykle aktivují určitou výhodu okamžitě. Jestli je výhoda platná a jaká je její odměna se dozvíte po přihlášení do hry.

Navštivte totalwararena.com/cs

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Totalwararena.net
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.