Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Travel.cz slevový kupón - září 2020
Travel.cz

Travel.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.travel.cz

Aktuální slevy a akce - září 2020

Více o Travel.cz

Nakupování na Travel.cz...

Travel.cz je internetový portál, který provozuje agentura E-travel.cz. Tato agentura má za sebou tisíce spokojených klientů, bohaté zkušenosti i tradici už od roku 1991. Na stránkách Travel.cz naleznete vše, co byste mohli potřebovat k dokonalé dovolené, a ještě daleko více. Zájezdy tu můžete nakupovat za ceny, za které byste je mohli zakoupit u pořádajících CK, ale váš výběr je tu ještě mnohem větší. Zůstávají Vám navíc všechny bonusy, které získávají stálí klienti cestovních kanceláří. Součástí nákupu na Travel.cz je také garance nejnižší ceny na trhu a vysoká profesionalita služeb. Cestovat s Travel.cz se jednoduše vyplatí.Na jednom místě, tedy na portálu Travel.cz naleznete více než 200 000 zájezdů pouze od předních českých a německých cestovních kanceláří. Rezervovat si můžete také ty nejvýhodnější letenky do celého světa a ubytování ve více než 150 000 hotelích za bezkonkurenční ceny.

Svoji dovolenou můžete vybírat z kategorií: Dovolená u moře, exotika, lyžování, eurovíkendy, dovolená za poznáním a také oblíbené last minute za ještě výhodnější ceny. Pokud ale nemáte zájem na tom, aby za Vás Vaši, dovolenou někdo pořádal, pak můžete jet na vlastní pěst a zarezervovat si výhodně hotel nebo letenku samostatně.

Nevíte, co si vybrat a rádi byste získali tu nejvýhodnější nabídku? Kontaktujte zákaznický servis a získejte to nejvýhodnější co můžete s asistencí operátora. Ten za Vás dokáže i vyplnit objednávku a veškeré podklady a materiály Vám rád zašle na Vaší e-mailovou adresu.

Pro výběr Vaší dovolené online je Vám také dostupný filtr. Zvolit si můžete zemi, kterou byste rádi navštívili, konkrétní destinace v této zemi, typ dopravy, který preferujete, místo odletu nebo odjezdu a samozřejmě také preferované termíny. Specifikovat můžete také cenu zájezdu nebo délku pobytu. Zvolit můžete také stravu. Vězte ovšem, že pokud Vám na některém parametru nezáleží, je výhodnější jej nevyplňovat, získáte více nabídek, mezi kterými se budet emoci rozhodovat. Podobně funguje i výběr letenky nebo ubytování v hotelu.

Proč si tedy vybírat zájezdy pouze od jedné cestovky, když můžete mít mnohem větší výběr, a navíc můžete získat ještě výhodnější ceny.

Věříme, že budete s výběrem zájezdu, hotelu nebo letu na Travel.cz spokojeni a že se Vám Vaše nastávající dovolená bude líbit a přinese Vám spoustu zajímavých vzpomínek a zážitků.

Navštivte www.travel.cz

Jak uplatnit slevový kód na Travel.cz?

Travel.cz je zprostředkovatelem zájezdů, letenek a hotelů. Nenabízí tedy žádné vlastní možnosti ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Využívat ale můžete slevové akce a zajímavé nabídky zájezdů. Pokud se Vám nějaká z nich na našem portálu zalíbí, získáte ji tak, že se na Travel.cz prokliknete skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.travel.cz

Skončené nabídky

Eurovíkendy od 2 290 Kč na Travel.cz (do 4.9.2020)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Travel.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.