Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Travelist.cz slevový kupón - říjen 2020

Travelist.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.travelist.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2020


Doporučené nabídky

Více o Travelist.cz

Nakupování na Travelist.cz...

Portál Travelist.cz je portálem, který Vám nabídne luxusní dovolenou a pobyty za přijatelné ceny. Pracovníci Travelistu vyjednávají exkluzivní až o 70 % nižší ceny za nejlepší hotely a pobyty doma i v zahraničí. Pokud chcete získat přístup ke klubovým cenám, tak se stačí zdarma zaregistrovat pomocí Vaší e-mailové adresy na Travelist.cz.Travelist má za cíl nabízet členům jen ty nejkvalitnější hotely a ubytovací zařízení, o kterých si pracovníci myslí (nebo to vědí), že jsou lepší než ostatní. Hotely jsou pečlivě vybírány. Nabídkami se zabývají odborníci s bohatými zkušenostmi v oblasti cestovního ruchu, kteří vědí, jak získat ty nejexkluzivnější nabídky v podobě stylových venkovských rezidencí, luxusních zámeckých hotelů a lázeňských pobytů nebo jedinečných rezortů u moře.

Travelist spolupracuje pouze s hotely, které jsou schopné nabídnout zákazníkům a členům Travelistu exkluzivní ceny. Neustále jsou proto vyhledávány různé doplňkové služby, které zpestří Váš pobyt. Neváhejte proto a vyplňte svou registraci do klubu Travelist.

Rezervace hotelu by neměla být nepříjemnou zkušeností. Proto Travelist pro své členy vytvořil rozhraní, které umožňuje nabízet opravdu ty nejlepší nabídky a rezervovat hravě hotel během několika minut. Travelist Vám garantuje, že jeho nabídky jsou výhodnější než jakékoliv jiné na internetu. Protože se jedná o opravdu výhodné nabídky, může se ve výjimečných případech stát, že dostupnost nabídek bude omezená – musíte si tedy s rezervací pospíšit. Travelist pouze zprostředkovává vybrané nabídky hotelů a cestovních kanceláří – nemá tedy v rukou jejich kapacity.

Vybírat si můžete z kategorií: finální slevy pobytů u moře, wellness, babí léto, slovensko, prodloužený víkend, akvaparky a spousty dalších, které jsou často také ovlivňovány sezónou.

Vydat se můžete třeba i do zahraničí – prodloužit si léto výletem do Chorvatska a ušetřit při tom i 70 % nákladů na ubytování. Takové nabídky můžete u Travelistu čekat. Opět se budou lišit sezónou, ve kterou si budete nabídky portálu prohlížet. Ty nejzajímavější nabídky obdržíte také do e-mailového newsletteru, do kterého se přihlásíte automaticky se svojí registrací.

Nadšení z nabídek na Travelist.cz můžete také sdílet se svými přáteli. Můžete získat kredit pro nákup za každého přítele, který se připojí, a to až do výše 2048 Kč za 50 přátel. Dále také můžete získat 640 Kč za to, když si Vaši přátelé zakoupí pobyt. Pokaždé když si váš přítel zakoupí, obdržíte kredit na svůj účet na Travelistu. Přátele můžete nalákat na 320 Kč bonu, který získají, pokud využijí Vaši pozvánku.

Neváhejte a prohlédněte si exkluzivní a luxusní nabídky tohoto portálu a povězte o něm také svým známým – věříme, že litovat nebudete.

Navštivte www.travelist.cz

Jak uplatnit slevový kód na Travelist.cz?

Travelist.cz neposkytuje na své pobyty v současné době žádné výhody prostřednictvím slevových kupónů nebo kódů. Veškeré nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu získáte automaticky po přechodu do Travelist.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.travelist.cz

Skončené nabídky

Získejte až 200 Kč na Travelist.cz (do 17.12.2017)
Až 70% slevy za luxusní hotely a dovolené s Travelist.cz (do 22.11.2017)
Až 70% na Travelist.cz kupón (do 22.2.2017)
600 Kč sleva s Travelist.cz kupón (do 31.8.2016)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Travelist.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.