Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Trenink-Vyjednavani.cz slevový kupón

Trenink-Vyjednavani.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.04/5, 23 hlasování)

Aktuální slevy a akce - únor 2023Více o Trenink-Vyjednavani.cz

Nakupování na Trenink-Vyjednavani.cz...

“Milá vyjednavačko, milý vyjednavači, v brzké době vás čeká mnoho náročných vyjednávání. Připravil jsem pro vás cenově bezprecedentně zvýhodněnou variantu kurzu a udělám vše pro to, abyste vyjednali maximum i v náročném období“

Vít Prokůpek, profesionální vyjednavač, autor kurzu

Profil Víta Prokůpka:Vít Prokůpek je profesionální vyjednavač, expert na psychologii ovlivňování a autor bestselleru Psychologie ovlivňování: 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti. Pomohl více než 150 firmám a jeho seminářů se zúčastnili lidé z 32 různých zemí světa. Jako nezávislý odborník poskytuje rozhovory a názory médiím (např. Česká televize, Český rozhlas, TV Prima, Forbes, Mladý podnikatel a další). Externě přednáší na 8 univerzitách. Je nejuznávanějším českým odborníkem na vyjednávání a působí v ČR a v zahraničí, učí se u něj vyjednávat i jiní lektoři vyjednávání. Firmy si ho najímají jako vyjednavače, který je zastupuje při důležitých vyjednáváních, nebo mentora, který připravuje firemní vyjednavače. Často je součástí vyjednávacího týmu při tvorbě komplexních dohod (např. fúze a akvizice). Pomáhá také řešit konflikty mezi managementem a odbory a asistuje firmám při uzavírání klíčových kontraktů.

V kurzu, který je nabízen prostřednictvím webu trenink-vyjednavani.cz získáte kompletní metodu vyjednávání. Díky tomu budete moci proplout celým vyjednávacím procesem včetně brilantní přípravy i koncovky. Čeká na vás více než 25 hodin videolekcí v 8 výukových modulech. Tyto lekce jsou rozdělené do kratších úseků, aby byly snadno stravitelné. Připraven je rozbor několika kompletních a autentických vyjednávání. Natočili pro vás vyjednavače v akci, od začátku vyjednávání až po závěrečné potřesení rukama a jejich výkon bude rozebrán do největšího detailu. Získáte také hromadu příkladů z praxe. Příklady z praxe patří k nejpřínosnějším a nejzábavnějším částem živých seminářů. Obohatí i tento online kurz. Využívat budete checklisty, testy, kvízy a pracovní sešity. Ty poslouží k tomu, aby nabyté znalosti bylo možné co nejrychleji přenést do praxe a aby vás kurz také bavil. Pro kurz získáte také 3 měsíce osobní podpory Víta Prokůpka. Žádní juniorští lektoři, žádné asistentky. Budete komunikovat přímo s autorem. Přístup k materiálům získáte neomezeně v průběhu jednoho roku. Získáte také přístup k unikátní komunitě vyjednavačů na Facebooku. A bonusem jsou pak neveřejné slevy na semináře Víta Prokůpka, kterého tak potkáte naživo.

Pro objednání kurzu stačí vybrat počet účastníků online kurzu a vyplnit fakturační údaje. Po vyplnění formuláře dorazí na váš e-mail platební údaje. Po uhrazení získáte potvrzení o platbě s fakturou. Online vzdělávací program má pevně stanovené datum. PO následující 3 měsíce s vámi bude v kurzu intenzivně trávit každý den, bude vám k dispozici Vít Prokůpek. Zároveň získáte přístup k materiálům.

Navštivte trenink-vyjednavani.cz/800otazky

Jak uplatnit slevový kód na Trenink-Vyjednavani.cz?

Trenink-vyjednavani.cz aktuálně nenabízí možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky získáte automaticky po přechodu do trenink-vyjednavani.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte trenink-vyjednavani.cz/800otazky

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Trenink-Vyjednavani.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.