Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Trihorse.cz slevový kupón, Trihorse.cz slevový kód

Trihorse.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.8/5, 35 hlasování)
Pokračovat na www.trihorse.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023

1 279 Kč za kuličkovo dráhu MAXI od Trihorse.cz

100% fungovalo

Dřevěná hračka podporuje soustředění, jemné motorické dovednosti a vizuální vnímání. Druhu dodávají sestavenou. V balení s kuličkovou dráhou jsou 4 kuličky, jezdítko kašpárek a jezdítko kytka.

Hlasování (5x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.


CAPTCHA

Zkontrolováno 2.2.2023


Více o Trihorse.cz

Nakupování na Trihorse.cz...

Hledáte alternativu k plastovým hračkám z Číny? Trihorse.cz takovou alternativu nabízí. Hračky v nabídce Trihorse.cz jsou ekologické, protože k výrobě jsou používány jen šetrné procesy. Záleží na tom, aby děti i další generace vyrůstaly ve zdravém prostředí. Dřevěné hračky bez toxinů jsou tou správnou cestou. Navíc jsou opravdu odolné.Na Trihorse.cz si váží poctivého řemesla a řemeslné práce. Velkou část výroby dělají lokálně a ručně, tím dávají hračkám vlastní duši. Zdraví je však to nejdůležitější a tak jsou všechny použité materiály 100 % nezávadné a jejich kvalita nezná kompromisů.

Velmi oblíbené jsou například kuličkové dráhy Maxi a Jumbo. Malé děti je milují a svorně říkají „Tahle dráha je pravděpodobně nejlepší kuličkovou dráhou světa“ a aby také ne – je vyrobená z nejlepšího materiálu – tvrdého bukového dřeva. A co teprve taková učební pomůcka FINGERCAR. Jedná se o učení pomůcku, která je vymyšlena a vyrobena v České republice. Mají na ní celoevropský patent a truhlářská firma z Děčína je jejím jediným výrobcem. Děti je milují a ještě se dá využít při učení.Kromě kuličkových drah a finger cars tu můžete nakoupit jezdítka, dózy na mléčné zoubky, pokladničky, koník 3V1, ořezávátka, puntíkovánky, žebřiny, houpadla, truhly a další dřevěné a ekologické produkty. Pro všechny produkty zanechávají zákazníci na Trihorse.cz své recenze. I díky nim může trihorse.cz své výrobky dále vylepšovat a svůj sortiment dále rozšiřovat.

Pro dopravu z obchodu můžete využít kurýrní službu až domů nebo můžete zvolit osobní odběr na pobočce v Děčíně. Platit můžete na dobírku, bankovním převodem, online platební kartou, PayPalem, Fakturou (ro školy a školky) se splatností 30 dní. Dobírka je zpoplatněna podle ceníku kurýrní služby. Nakupovat tu mohou zákazníci z celé České republiky, ale i zákazníci na Slovensku. Pokud nakupujete na Slovensku, změňte si v nastavení objednávky doručení na Slovensko a měnu na EUR.

Novinky můžete sledovat prostřednictvím facebookového profilu Trihorse.cz, který můžete odebírat. Kromě toho tam můžete natrefit na zajímavé akční nabídky. Ty se vám budeme snažit nabízet také na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net, abyste mohli ušetřit tak, jak to jen jde. Přejeme vám příjemný nákup a vašim ratolestem spoustu zábavy s novými hračkami.

Navštivte www.trihorse.cz

Jak uplatnit slevový kód na Trihorse.cz?

VideonávodPopis

Internetový obchod Trihorse.cz aktuálně nenabízí možnost uplatňovat slevové kupóny a kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Trihorse.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace na trihorse.cz změní a obchod začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na využití takových slevových výhod.

Navštivte www.trihorse.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Trihorse.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.