Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Tvujeshop.cz slevový kupón - srpen 2020
Tvujeshop.cz

Tvujeshop.cz slevový kupón

Zobrazení:

Aktuální slevy a akce - srpen 2020

Více o Tvujeshop.cz

Nakupování na Tvujeshop.cz...

Prodáváte své výrobky v kamenné prodejně nebo jste začali prostřednictvím některého z prodejních portálů jako je Aukro.cz nebo jiného? Neplaťte už provize za zprostředkování prodeje a provozujte vlastní internetový obchod. Roční poplatky jsou mnohem nižší, získáte svojí vlastní obchodní identitu a nebudete závislí na nikom jiném než na sobě. Pořiďte si internetový obchod od TvujEshop.cz.Proč zvolit právě obchod od TvujEshop.cz? Sami si během chvíle můžete vytvořit vlastní profesionální design obchodu s vlastními texty a zbožím. Vybírat můžete z desítek přednastavených šablon nebo si můžete nechat vytvořit grafiku na přání zcela zdarma. Za několik málo stovek měsíčně můžete mít plnohodnotný obchod bez dalších poplatků navíc. Nebudete platit žádné otravné provize a můžete si obchod spravovat zcela samostatně.

Obchod budete provozovat na vlastní doméně, s možností zasílání e-mailů na vlastní e-mailovou schránku, vlastní webový hosting, možnosti SEO, platby pomocí platebních karet atd. Získáte také kvalitní technickou podporu, systém bude neustále vylepšován na základě Vašich požadavků.

Obchod u TvujEshop.cz si vytvořili už stovky spokojených uživatelů. Prostřednictvím odkazu si můžete na TvujEshop.cz vyzkoušet i vlastní bezplatnou verzi obchodu, abyste zjistili, jak je snadné si takový obchod samostatně zařídit a proč jsou zákazníci tohoto poskytovatele tolik spokojeni. Prohlédnout si také můžete ukázky e-shopů, které už vznikly. Vyzkoušet si můžete také plnou verzi obchodu zdarma na 20 dní.

Existuje pouze jedna cenová varianta obchodu – obsahuje všechno bez příplatků s nadstandartními funkcemi. Kompletní seznam funkcí, které TvujEshop.cz nabízí naleznete přímo na stránkách služby. Ušetřit můžete, pokud zaplatíte za svůj obchod půlročně nebo ročně namísto měsíčních plateb.

Platbu za službu můžete samozřejmě kdykoliv ukončit. Platíte pouze za čas, kdy je služba poskytována, k ničemu se neupisujete. Pokud ale chcete řešení pro Váš elektronický obchod za rozumnou cenu- TvujEshop.cz je to pravé a také to nejlevnější.

Nabízena je ovšem jedna prémiová služba a tou je originální grafika na téma Vaší firmy. Pokud například máte webové stránky, nebo určitou firemní filosofii a chcete, aby design e-shopu korespondoval nejen umístěnými obrázky a barvou, ale také celkovým dojmem, umístěním prvků a podobně – pak si můžete nechat jednorázově vytvořit design obchodu

Věříme, že s obchodem budete spokojeni, Vaše prodeje porostou, a i přes administrativní překážky, které Vám stát háže pod nohy budete úspěšnými podnikateli.

Navštivte www.tvujeshop.cz/vytvorte-si-vlastni-eshop

Jak uplatnit slevový kód na Tvujeshop.cz?

Vytvořit svůj obchod můžete jednoduše přímo na TvujEshop.cz. Zdarma a nezávazně si jej vytvořte a užívejte 20 dní. Je jen na Vás, jestli přejdete později na placenou verzi nebo obchod zanecháte svému osudu. Na titulní straně klikněte na vyzkoušet zdarma. Poté vyplňte krátký formulář. Získáte přístupové údaje a můžete začít editovat.

Navštivte www.tvujeshop.cz/vytvorte-si-vlastni-eshop

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Tvujeshop.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.