Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > U > Uverproseniory.cz slevový kupón - prosinec 2020

Uverproseniory.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.uverproseniory.cz

Aktuální slevy a akce - prosinec 2020


Doporučené nabídky

Více o Uverproseniory.cz

Nakupování na Uverproseniory.cz...

Renta z nemovitosti je druhem hypotéky, která je přímo šitá na míru potřebám seniorů. Tento koncept přišel do České republiky v roce 2015 jako renta z nemovitosti od FINEMO.cz.

Vlastník nemovitosti si může si může oproti nemovitosti obstarat příjem, a to třeba formou jednorázové nebo postupné výplaty peněz, a to zasíláním pravidelné měsíční částky – renty. Senior přitom zůstává stále majitelem své nemovitosti – nejedná se tedy o prodej.Pokud je Vám přes 60 let a vlastníte nemovitost a zároveň byste si rádi užívali života naplno, tak neváhejte. Svou nemovitost můžete využít pro zlepšení kvality svého života. Přidáte se tak k mnoha klientům v USA, Kanadě, Velké Británii, Švédsku, Německu nebo Rakousku, kteří už dávno vědí, že není třeba se v seniorském životě vzdávat života kvůli nedostatku prostředků.

Před několika desetiletími byla zavedena takzvaná reverzní neboli zpětná hypotéka pro seniory. Původním účelem bylo umožnit vdově nebo vdovci dožít v domě i po smrti partnera i přes úbytek části příjmu z důchodu zesnulého partnera. Postupně se účel rozšířil a dnes tento druh hypotéky využívají senioři v řadě zemí světa jako nástroj, který jim umožní financovat zdravotní péči, koníčky nebo cestování či zvelebování bydlení i úhradu dluhů.

Evropská unie si nechala vypracovat německým institutem studii, která zmapovala trh reverzních hypoték. Výsledkem studie bylo, že zpětné hypotéky mohou pomoci řešit problém nízkých důchodů spojených se stárnutím populace díky silnému vlastnickému bydlení. V EU nyní už existují statisíce klientů, kteří uzavřeli reverzní hypotéku. Po celém světě jsou jich pak miliony.

Jak to funguje? Nejdřív je třeba zjistit cenu nemovitosti a podepsat smlouvu. Bude Vám přiznána renta z nemovitosti. Peníze můžete použít na cokoliv a plnit tak svá přání. Nadále zůstáváte majitelem nemovitosti – o nemovitost se řádně staráte a bydlíte stále ve svém. Když se odstěhujete nebo zemřete, obdrží společnost peníze od Vás nebo od dědiců zpět. Peníze je možné vrátit z vlastních zdrojů nebo prodejem bytu či domu.

Na RentaZNemovitosti.cz – tedy portál samotný Vám poskytne veškeré informace včetně kalkulátoru. Zajímá Vás, kolik peněz můžete získat právě vy? Pokud vyplníte stručný formulář, který na této stránce naleznete do několika dnů obdržíte přesnou kalkulaci.

Samozřejmě se jedná o vážný obchod, a proto byste nikdy neměli podobnou věc uspěchat. Důkladně si prostudujte, jak tato hypotéka funguje, pročtěte si vzorové smlouvy a poznejte také majitele firmy, kteří se o svůj životopis a příběh založení firmy podělili na stránkách portálu.

Přejeme Vám šťastné stáří a dostatek finančních prostředků na splnění všech Vašich snů.

Navštivte www.uverproseniory.cz

Jak uplatnit slevový kód na Uverproseniory.cz?

Rentaznemovitosti.cz neposkytuje produkty a služby na které je možné uplatnit slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které získáte prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do RentaZNemovitosti.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.uverproseniory.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Uverproseniory.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.