Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Varimesrdcem.cz slevový kupón - květen 2020
Varimesrdcem.cz

Varimesrdcem.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na varimesrdcem.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2020

Více o Varimesrdcem.cz

Nakupování na Varimesrdcem.cz...

Varimesrdcem.cz nabízí lidem možnost vařit lépe nejen pro děti. Zjistíte, co je nejlepší mňamka pro malého prcka i odrostlejšího puberťáka. Dostanete zdravé a lahodné recepty na snídaně, svačinky, obědy i večeře. Ušetříte tak svoje nervy až znovu uslyšíte, že váš potomek má hlad.Autorkou je Andrea Sasková:

“Jsem skvělým jídlem posedlá odborná výživová poradkyně. Lítám po kuchyni, píšu knihy, pořádám kurzy a učím lidi jíst tak, aby si splnili svůj sen o zdravém, štíhlém, energií nabitém těle. Jsem autorkou webu o zdravém jídle VařímeSrdcem.cz, stejnojmenné mobilní kuchařské aplikace, 2 knih a taky hlavní organizátorka Lázeňské FoodFestivalu v Mariánských Lázních.“
Připraveny jsou pro vás 2 kuchařky. První se nazývá Vaříme srdcem DĚTEM. Jedná se o tištěnou knihu s báječnými recepty a hromadnou informací o zdravém jídle pro děti. Levou zadní zvládnete vařit z dostupných surovin, kdykoliv si děti vzpomenou – na snídaně, svačinky, obědy i večeře. Dětem se budou tvořit jen boule za ušima.

Druhá kniha je tištěná kuchařka s báječnými recepty a hromadnou informací o zdravém jídle pro dospělé. Dostanete v ní jednoduché a lahodné recepty. Objevíte kouzla běžně dostupných superpotravin. Zjistíte také, že štíhlé a zdravé tělo není žádnou vědou. Pochopíte, že se dá báječně jíst a vesele u toho hubnout.

Knihy můžete zakoupit jednotlivě nebo obě najednou. Balíček obou je pro vás výhodný.
A co na to zákazníci? Podělili se o některé své názory přímo na varimesrdcem.cz:
"Krásná kuchařka s nenáročnými recepty. Trochu lituji, že jsem koupila jen jednu jako dárek;-) Koupím si určitě i pro sebe! :-)"

"První kuchařka na zdravé recepty, kde jsem schopná identifikovat a sehnat ingredience do receptů, ač nejsem žádná výborná kuchařka. Recepty jsou psané podrobně a hlavně srozumitelně."

"Naprosto úžasná kuchařka, krásné recepty. Překvapily mě hlavně superpotraviny. Nečekala jsem, že jich je tolik "obyčejných". Hned jsme je zařadili do jídla a dětem to kupodivu docela chutná."

"Knížka je moc krásná, vždycky když se do ní podívám, tak dostanu hlad :-)"
Pro dopravu poslouží poštovné za 49 Kč s 10 % DPH pro knihu. Platit můžete platební kartou nebo bankovním převodem.

Na knihu máte také garanci vrácení peněz po dobu 14 dní od jejího nákupu. Peníze budou vráceny bez dalších otázek.

Přejeme vám spoustu zábavy při vaření a dobrou chuť. Nezapomeňte také knihu doporučit svým přátelům a známým.

Navštivte varimesrdcem.cz

Jak uplatnit slevový kód na Varimesrdcem.cz?

Varimesrdcem.cz aktuálně nenabízí možnost uplatnit slevové kupóny. Veškeré akční nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do varimesrdcem.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet možnost uplatnit slevové kódy, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na to, jak takové slevové kódy uplatnit.

Navštivte varimesrdcem.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Varimesrdcem.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.