Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Vasevyzivne.cz slevový kupón - září 2019
Vasevyzivne.cz

Vasevyzivne.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.vasevyzivne.cz

Aktuální slevy a akce - září 2019

Více o Vasevyzivne.cz

Nakupování na Vasevyzivne.cz...

S vymáháním výživného na děti byste neměli vyčkávat. Dlouhé vyčkávání a obavy jsou zbytečné. Vasevyzivne.cz je asistované vymáhání výživného, které vám může pomoci k prostředkům, které při výchově dítěte nutně potřebuje. S asistencí od vasevyzivne.cz to bude hračka.S touto službou získáte 100 % dlužné částky. Veškeré služby včetně advokáta a exekutora máte zdarma, a to i v případě, že se alimenty nepovede získat. Peníze můžete mít na účtu do 3 měsíců. Vasevyzivne.cz vám pomůže získat to, na co mají vaše děti nárok. Výživné se totiž v exekuci upřednostňuje před dalšími pohledávkami. Na peníze máte nárok i bez svatby. Každý rodič je povinen se finančně podílet na zaopatření dítěte rovným dílem, a to i v případě, že rodiče nejsou sezdáni. Peníze můžete získat i když dlužník nemá peníze. Kromě srážek ze mzdy, sociálních dávek, spoření či obstavení účtu může být zpeněžen i nemovitý majetek.

Kromě samotného asistovaného vymáhání výživného mohou rodiče využít bezplatných konzultací s psychologem, pokládat dotazy v poradně a číst spoustu užitečných rad a tipů, jak tíživou životní situaci ustát. Vasevyzivne.cz buduje komunitu rodičů samoživitelů. Složité životní chvíle se lépe zvládají, když si o nich můžete popovídat s těmi, kdo procházejí něčím podobným. Proto je pro rodiče založena diskuse na webu a také uzavřená skupina na Facebooku. V roce 2016 byla navázána také spolupráce se Stálou komisí pro rodiny a rovné příležitosti Parlamentu České republiky. Tam jsou připravovány materiály, jak postupovat při existujícím dluhu na výživném.

A jak to celé ve zkratce probíhá? Pokud se staráte o dítě a druhý rodič vám neplatí výživné, přijdete na vasevyzivne.cz. Prostřednictvím kontaktů se ozvete a situace s vámi bude rozebrána a ihned se začne řešit. Po kompletaci dokumentů bude předán váš případ advokátovi a ten začne jednat. Už do 3 měsíců můžete mít dlužnou částku, kterou pro své dítě nutně potřebujete.

Prostřednictvím portálu Vasevyzivne.cz budete spolupracovat zejména se členy Asociace neúplných rodin, z. s. a s odborníky a asistenty bojujícími za práva dětí a rodičů samoživitelů.

Na portálu najdete také kalkulačku výživného, která vám pomůže vypočítat na kolik peněz vlastně máte nárok.

Na nic nečekejte. Vyplňte nezávazně jednoduchý formulář a operátoři vás kontaktují a domluví se s vámi na nejvhodnějším postupu. Jediné, co opravdu potřebujete je platný rozsudek o výživném. Další formuláře vám budou zaslány a operátoři a asistenti vám poradí s jejich samotným vyplněním. Problémem není ani pokud je dlužník ve výkonu trestu. Exekutor nepostihuje dlužníka, ale jeho majetek. Ve vězení navíc může být povinný pracovat. Nezapomeňte, že vyživovací povinnost trvá i po dosažení 18 let věku, pokud není dítě výdělečně činné.

Přejeme vám hodně štěstí při dosažení vašeho cíle

Navštivte www.vasevyzivne.cz

Jak uplatnit slevový kód na Vasevyzivne.cz?

Vasevyzivne.cz není placenou službou, není tedy možné aplikovat slevové kódy. Veškeré nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net můžete získat automaticky po přechodu do vasevyzivne.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.vasevyzivne.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Vasevyzivne.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.