Vataonline.cz slevový kupón - Slevovykupon.net
Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Hlavní strana > V > Vataonline.cz slevový kupón

Vataonline.cz slevový kupón

Zobrazení:

Aktuální slevy a akce - leden 2019Více o Vataonline.cz

Nakupování na Vataonline.cz...

Každého mohou překvapit náhlé výdaje – za lékaře, za opravu auta nebo za školní výlet. Většina Čechů podle statistik nemá velkou rezervu, aby se mohla s podobnými náklady vypořádat. A proto jsou tady služby jako Vataonline.cz, které Vám pomohou překlenout období do Vaší výplaty. Vy sami si zvolíte půjčovanou částku a termín splacení. U Vata Online si můžete napoprvé půjčit 4 999 Kč na dobu 35 dnů.Okamžitá půjčka od VataOnline.cz nezatíží Váš rodinný rozpočet. Je malá a je transparentní. Všechno si můžete zařídit během několika kliknutí od vyřízení půjčky až po předčasné splacení. Klientský účet u VataOnline.cz je unikátní – oproti konkurenci je přehledný, můžete si rozkliknout detaily jednotlivých půjček a užívat funkcionality jako je předčasné splacení půjčky, prodloužení splatnosti půjčky (za poplatek), a další věci, které Váš online účet činí hlavně přehledným a transparentním.

Na rozdíl od ostatních online půjček si můžete nechat půjčku proplatit nejen na účet, ale také na ruku. Pokud potřebujete hotovost, stačí se dostavit na pobočky partnerů (jejichž plný seznam naleznete na webu vataonline.cz v záložce „na ruku“, kde dostanete šek. Tento šek je možné si nechat proplatit v jakékoliv bance.

Podmínkou pro získání půjčky na VataOnline.cz je minimální příjem, české občanství, bankovní účet na vlastní jméno a žádné dluhy po splatnosti u jiných organizací. Nezapomeňte, že tuto půjčku platíte naráz – není možné uplatňovat splátky. Další dotazy, které byste mohli mít ohledně registrace, splácení, prodlužování půjčky, o pobočkách a o přihlašování naleznete přehledně na webu v sekci F.A.Q.

Před tím, než si vezmete půjčku u VataOnline.cz, tak rozhodněte, za je půjčka opravdu jediným možným řešením. Při půjčování poté dodržujte pravidla zdravého půjčování. Před půjčením se přesvědčte, zda budete mít v budoucnu dostatek finančních prostředků pro splacení půjčky, nesnažte se pokrývat jiné dluhy touto půjčkou a pokud se dostanete do finančních problémů a nebudete schopni splácet, tak udržujte těsný kontakt s věřitelskou společností a příslušnými státními orgány.

Věříme, že Vám půjčka od organizace VataOnline.cz pomůže překonat těžké finanční období k Vaší plné spokojenosti.


Navštivte www.vataonline.czJak uplatnit slevový kód na Vataonline.cz?

-Pokud si půjčujete u VataOnline.cz poprvé, pak je třeba na hlavní straně kliknout na „půjčit“ a vyplnit registrační formulář. Posledním krokem registrace je zaslání registračního poplatku ve výši 1 Kč na účet společnosti. Tento poplatek slouží především k ověření správnosti čísla bankovního účtu.

-Po několika minutách je třeba počkat na telefonát, během kterého s operátorem doplníte případné chybějící údaje. Vaše registrace je tímto hotová a vy si můžete začít půjčovat.-V kalkulačce na titulní straně snadno zjistíte, kolik zaplatíte při Vámi požadovaných podmínkách. Půjčit si můžete až 4 999 Kč. V pravém horním rohu se poté přihlásíte do svého účtu, vyplníte požadovanou částku a dobu splatnosti a pak už pouze čekáte, než částka dorazí na Váš účet. Pokud částka nedorazí do 15 minut, kontaktujte zákaznickou linku.


Navštivte www.vataonline.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

We are active in more than 200 countries...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Vataonline.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.