Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Viasms.cz slevový kupón, Viasms.cz slevový kód
Viasms.cz

Viasms.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.39/5, 106 hlasování)
Pokračovat na www.viasms.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023

Rychlá půjčka před výplatou od Viasms.cz

100% fungovalo

Půjčka před výplatou je ideální řešení vašich potíží s nedostatkem peněz. Důvod proč zrovna nemáte potřebnou částku může být jakýkoliv, jedno řešení se ale nabízí vždy. Jedná se rychlou půjčku Via SMS, určena doslova každému. Při žádosti o půjčku před výplatou, kdy můžete žádat až 12 000 Kč, totiž není třeba složitého papírování. Není třeba ani dokládání všelijakých informací, nebo se zvedat ze židle od svého počítače! A řešíte-li aktuálně problém, kde a jak peníze nejrychleji získat, je to právě půjčka před výplatou od ViaSMS, kterou získáte do 15 minut rovnou na Váš bankovní účet.

Hlasování (104x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.


CAPTCHA

Zkontrolováno 21.3.2023

Více o Viasms.cz

Nakupování na Viasms.cz...

Viasms.cz je další z řady rychlých půjček, které můžete získat prostřednictvím internetu. Pokud tedy hledáte krátkodobou půjčku na pokrytí aktuálního období, jste na správné adrese. Jedná se o nadnárodní společnost, která má své kanceláře v zemích po celé Evropě. Ve srovnání s klasickou procedurou poskytování úvěru je ViaSMS rychlejší, transparentnější a bez zdlouhavých a opakovaných schvalovacích procesů. Pro získání půjčky musíte být pouze občanem České republiky veš věku od 20 do 68 let s čistým trestním rejstříkem a dobrou úvěrovou historií – tedy nemít záznam v registru neplatičů. Podmínkou je také vlastnictví mobilního telefonu a internetového připojení.Viasms.cz poskytuje půjčky, které jsou splatné do několika týdnů až jednoho měsíce. Pro poskytnutí půjčky není potřeba žádná záruka ani ručitel. Jedinou podmínkou je nebýt veden u jiné instituce jako dlužník. V pracovní dny můžete očekávat, že schválení půjčky bude vyřízeno během 10 minut. O rozhodnutí budete informování prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Pokud jste novým zákazníkem a žádáte o půjčku poprvé, máte možnost půjčit si od 100 Kč do 6 000 Kč. Ověření klienti (tedy ti, kteří již dříve splatili několik půjček) mají možnost získat půjčku až ve výši 20 000 Kč. Pro první žádost je třeba doložit kopii občanského průkazu. Pokud si za celý rok půjčíte více než 4 999 je třeba podepsat Rámcovou smlouvu o úvěru.

Za jak dlouho se k Vám dostanou půjčené peníze? Pokud vlastníte účet u České spořitelny, GE Money Bank (Moneta) a Fio Bank, budou Vám peníze připsány na účet během 15ti minut. U ostatních bank může tato operace trvat dle zákona až 2 pracovní dny.

Při registraci je nutné zaplatit registrační poplatek 1 Kč (ochrana instituce proti sjednávání neaktivních účtů).

Pokud v průběhu splácení zjistíte, že nebudete schopni splatit peníze včas, máte možnost si za poplatek prodloužit splatnost o 7 , 14 nebo 30 dnů. Při půjčování peněz dodržujte pravidla pro zdravé půjčování – nepokrývejte jednu půjčku druhou, půjčujte si pokud je to pouze opravdu nutné, případné problémy se splácením řešte těsným kontaktem s věřitelskou společností.

Věříme, že se službami úvěrové společnosti ViaSMS budete spokojeni, a že Vám pomůže překonat těžké finanční období.

Navštivte www.viasms.cz

Jak uplatnit slevový kód na Viasms.cz?

Jak požádat o půjčku?

1) Na kalkulátoru si navolte výši požadované půjčky a požadovanou dobu splatnosti.2) V dalším kroku budete muset vyplnit své osobní údaje (podmínkou je věk 20 – 68 let a prokázání příjmů)

3) V dalším kroku obdržíte SMS zprávu s aktivačním kódem, který zadáte do svého nově vzniklého profilu.

4) Pro dokončení registrace je nutné uhradit 1 Kč z účtu vedeného na Vaše jméno (slouží k ověření, že bankovní účet je Váš, a že například nevyplňujete žádost pod nátlakem pro naplnění účtu někoho jiného)

5) Pokud splníte vše Výše uvedené a v případě, že Vaše žádost byla úspěšně vyřízena (tedy pokud splňujete všechny požadavky) budou peníze poukázány na Váš účet během několika minut (viz výše – různé banky)

Navštivte www.viasms.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Viasms.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.