Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika
Hlavní strana > V > Volne-Reality.cz slevový kupón

Volne-Reality.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.volne-reality.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2019


Doporučené nabídky

Více o Volne-Reality.cz

Nakupování na Volne-Reality.cz...

Portál Volne-reality.cz se specializuje na prodej realit přes internet, vytváření webů nemovitostí, natáčení videoprohlídek, využívání Facebooku při prodeji, Google+, PPC reklamy, email marketing, Instagram, affiliate marketing...Provozovatel působí na realitním trhu v okolí Frenštátu pod Radhoštěm a okolí 50 km - oblast Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Kopřivnice, Nový Jičín, Frýdek – Místek, příbor, Ostrava, Trojanovice, Tichá, Lichnov, Bordovice, Veřovice, Mořkov, Kunčice pod Ondřejníkem, Frýdland nad Ostravicí, Hukvaldy a další. Bude zajištěna individuální inzerce Vaší nemovitosti na prodej a pronájem. Pro prodej bude využito všech výše zmíněných prodejních kanálů – tedy především internetu.

V ceně služby je cenový odhad nemovitosti na prodej a pronájem, profesionálně zpracovaná prezentace nemovitosti včetně fotografií a technických podkladů, zajištění prohlídek s kvalifikovanými zájemci, spolupráce s makléři, poptávky na prodej nemovitosti, zajištění financování nemovitosti kupujícímu, zajištění smluvních dokumentů při prodeji nemovitostí u autorizované právní kanceláře, zajištění bezplatné advokátní úschovy kupní ceny za nemovitost, podání návrhu na vklad nemovitosti na příslušný katastr nemovitosti, převod a předání nemovitosti.

Už jste se rozhodli, že svoji nemovitost prodáte nebo pronajmete sami a najednou se nedaří? V případě, že některé fáze přípravy prodeje či pronájmu nemovitosti nezvládáte sami, můžete požádat o radu nebo si nechat zaplatit pouze některou dílčí činnost – nafotit, natočit video, připravit reklamní texty, připravit a nechat vyrobit reklamní plachty, spustit internetové reklamy nemovitosti PPC, Google, Seznam, Facebook, YouTube apod. Zavolejte a napište. Půlhodinová konzultace týkající se koupě, prodeje nebo pronájmu nemovitosti je zdarma i pokud nakonec služeb nevyužijete.

Standardní provize za zprostředkování prodeje nemovitosti se pohybuje mezi 4 – 5 % z procejní ceny nemovitosti – minimálně však 30 tisíc korun. Většina prodávajících se na provizi makléře dívá jako na částku, o kterou přijde. Jedná se ovšem za cenu za to, že se Vám podaří nemovitost prodat. Jak totiž každý podnikatel ví – není obtížné nabídnout, ale je obtížné prodat – to platí v dnešní době internetu dvojnásob, protože lidé mají často dobrou představu o cenách zboží, služeb i nemovitostí.

Věříme, že Vám Volne-reality.cz pomohou prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost. Můžete se na ně obrátit nyní i v budoucnu, když budete prodat nebo pronajmout další nemovitost.

Navštivte www.volne-reality.cz

Jak uplatnit slevový kód na Volne-Reality.cz?

Volne-reality.cz neposkytují žádnou slevu z provize prostřednictvím slevových kódů. Veškeré informativní a akční nabídky, které naleznete na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Volne-reality.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.volne-reality.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Volne-Reality.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.