Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Voton.cz slevový kupón - květen 2020
Voton.cz

Voton.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na voton.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2020

Jen 387 Kč za olej Dexoll A3/B4 5W-40 4 l v Voton.cz

100% fungovalo

Celoroční plně syntetický motorový olej nejvyšší kvality. Je určený na mazání benzínových a vznětových motoru osobních automobilů a lehkých užitkových vozidel s mimořádnými požadavky na výkonnost oleje.

Hlasování (1x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 23.5.2020

Více o Voton.cz

Nakupování na Voton.cz...

Firma Voton trade, s. r. o. provozuje obchod voton.cz. Zabývá se prodejem autodílů pro osobní vozidla a příslušenstvím. Sortiment tohoto obchodu zahrnuje prvovýrobu i druhovýrobu napříč všemi kategoriemi a automobilovými značkami. Dodávány jsou motorové díly, karosařina, servisní a spotřební díly, oleje a další provozní kapaliny stejně jako podvozkové a výfukové díly. V obchodě si vybere jak koncový zákazník, tak servisy. V nabídce je pro servisy a opraváře také nářadí, speciální přípravky i spotřební materiál.Firma sídlí v Českých Budějovicích, kde se nachází také kamenná prodejna a sklad. Nákup přes pult je doplněn nákupem v e-shopu Voton.cz s možností nechat si autodíly zaslat na jakékoliv místo v České republice. V okolí Českých Budějovic je pak možnost rozvozu vlastními vozy.

Firma svým zákazníkům slouží už od roku 2011. Začínala jako malý garážový e-shop zaměřený na prodej autodílů. Sortiment byl omezen výhradně na značku Myle a automobilku BMW. Prodejem dílů přes e-shop zúročili výhodné podmínky od dodavatele a know-how servisu těchto vozů. Velkým posunem se pak stalo vybudování výdejního místa.

Pokud si objednáte díly, které jsou skladem, proběhne odeslání do 15h hodin v den objednání nebo následující den. Při osobním vyzvednutí jsou skladové díly k dispozici v průběhu pracovní doby.

U některých díklů je v popisu uvedeno, že se jedná o vratný díl. Výše zálohy na vratný díl nebo fakt, že může být připočtena záloha na vratný díl. Jednat se může například o poloosy, startéry, alternátory a některé díly brzdového systému nebo servořízení. Ty jsou továrně repasovány s plnou zárukou, ale oproti záloze bývá nutné vrátit starý díl. Výše zálohy se bude lišit u různých dodavatelů i výrobků a většinou se pohybuje mezi 300 a 3000 Kč. Záloha bude přičtena k objednávce a o této změně a o skutečné výši zálohy budete informováni e-mailem.

Pro dopravu je možné využít Zásilkovnu, DPD Pickup, Uloženku, všechny možnosti České pošty nebo Toptrans pro velké zásilky. Autobaterie jsou jako nebezpečná zásilka také přepravovány výhradně firmou TopTrans. Zboží je možné zasílat také na Slovensko a to za pomoci DPD nebo Zásilkovňe. Doprava do ostatních států Evropské unie je řešena vždy individuálně.

Přejeme vám příjemný nákup na Voton.cz a věříme, že budete s novými díly spokojeni a vaše auto bude vrnět blahem. Pokud jste s nákupem spokojeni nezapomeňte obchod doporučit také svým přátelům a známým včetně možnosti ušetřit s kupóny na slevovykupon.net.

Navštivte voton.cz

Jak uplatnit slevový kód na Voton.cz?

Internetový obchod voton.cz aktuálně nenabízí žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do voton.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet možnost uplatnění slevových kódů budeme vás o této možnosti informovat zde včetně přesného návodu na uplatnění takových kódů.

Navštivte voton.cz

Skončené nabídky

Boj s koronou s respirátorem KN95 (FFP2) od Voton.cz (do 22.5.2020)
Jen 279 Kč za odpuzovač kun do motoru z Voton.cz (do 16.3.2020)
Jen 49 Kč za čistič brzd Cartechnic 500ml z Voton.cz (do 6.1.2020)
Akční nabídka na dílenský vozík s nářadím z Voton.cz (do 6.1.2020)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Voton.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Autodíly