Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Vratnepenize.cz slevový kupón - květen 2021
Vratnepenize.cz

Vratnepenize.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.vratnepenize.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2021

Více o Vratnepenize.cz

Nakupování na Vratnepenize.cz...

Jak by se Vám líbilo, kdybyste přišli do supermarketu, nakoupili za tisíc korun, vyšli ven na parkoviště a hodný zelený mužíček Vám předal třeba 10 % - tedy stovku zpátky za Váš nákup? To nezní špatně že? Takoví zelení mužíci sice po parkovištích nepobíhají, ale cashback portály Vám stejnou službu vykonají při nákupech na internetu. Jeden z těch spolehlivých se jmenuje VratnePenize.cz.Jak taková služba může fungovat? Je to v zásadě jednoduché. Obchody shánějí zákazníky a při svém lovu na více zákazníků volí relativně novou metodu affiliate marketing. Ten sdružuje promotéry a internetové obchody. Promotéři shánějí zákazníky a obchody těmto zákazníkům nabízejí produkty. Pokud promotér pomocí speciální odkazu pošle zákazníka do obchodu a ten tam utratí své peníze za produkty, přijde promotérovi do jeho virtuálního účtu odměna – neboli provize za zprostředkování nákupu. Někteří promotéři si tuto odměnu nechávají celou. Cashback portály jako je právě VratnePenize.cz se s Vámi o tuto odměnu podělí a její část – podle Vaší věrnosti Vám vyplatí později v hotovosti na Váš bankovní účet.

Jak můžete začít získávat peníze za Vaše nákupy zpět? Je to snadné. V prvé řadě se musíte na portálu VratnePenize.cz zaregistrovat. Když máte aktivován svůj účet můžete začít nakupovat, jak jste zvyklí. Našli jste produkt v obchodě? Než objednávku odešlete navštivte VratnePenize.cz a podívejte se, za tento obchod nabízí provizi, a tedy i podíl pro Vás. Výše odměny se může lišit podle toho v kterém obchodě nakoupíte, podle zboží, které v něm vyberete a také podle Vašeho věrnostního statusu – čím více budete věrni vratnepenize.cz, tím vyšší odměny Vám budou dostupné. Je důležité dbát na kliknutí na odkaz na Vratnepenize.cz, jinak Vám nebude cashback započítán.

Po nákupu budou peníze předběžně převedeny na váš účet na VratnePenize. V této chvíli není ještě možné odměnu vyplatit. Provize musí být potvrzena. To může trvat různě dlouho, proto buďte vytrvalí.

Portál VratnePenize.cz Vám peníze začne vyplácet až ve chvíli kdy nastřádáte alespoň 300 Kč na svém virtuálním účtu. Bonusy dostanete také za registraci nebo za používání mobilní aplikace.

Každý obchod, který na Vratnepenize.cz nabízí provizi nabízí popis obchodu a také podmínky pro vyplácení a jednotlivé hodnoty pro různé zboží. Vždy tak budete při svých nákupech v obraze o tom, kolik můžete ušetřit. Najít tu můžete také akční nabídky nebo slevové kupóny.

Věříme, že Vás nákupy s VratnePenize.cz budou bavit zase o poznání více, když budete vědět, že část svých peněz můžete získat zpět. Přejeme Vám příjemné nákupy a spousty ušetřených korunek.

Navštivte www.vratnepenize.cz

Jak uplatnit slevový kód na Vratnepenize.cz?

VideonávodPopis

Vratnepenize.cz nenabízejí žádné produkty ani placené služby a není proto možné uplatňovat slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou Vám prostřednictvím našeho portálu SlevovyKupon.net k dispozici získáte automaticky po přechodu do VratnePenize.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.vratnepenize.cz

Skončené nabídky

ONA DNES: Speciální bonus 100 Kč kupón (do 27.11.2020)
100 Kč bonus za registraci na Vratnepenize.cz kupón (do 3.3.2020)
ONA DNES: 100 Kč k registraci kupón (do 19.11.2019)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Vratnepenize.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Cashback