Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > W > Webareal.cz slevový kupón - leden 2021
Webareal.cz

Webareal.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.webareal.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2021

Začněte ještě dnes provozovat eshop s Webareal.cz

98% fungovalo

Vytvořte si snadno a rychle vlastní internetový obchod s jednoduchou obsluhou. Vyzkoušejte ZDARMA a nezávazně v plné verzi po dobu 15 dní. TISÍCE UŽIVATELŮ již vyzkoušeli a využívají Webareal pro své internetové podnikání.

Hlasování (62x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 18.1.2021

Více o Webareal.cz

Nakupování na Webareal.cz...

Hledáte pro sebe právě e-shop nebo jiné řešení jak prodávat své výrobky? Vytvořte si e-shop s pokladním systémem hned teď, prodávejte a to ostatní nechte na provozovateli. Tenhle e-shop se jmenuje Webareal.cz.Webareal umí vytvořit a provozovat e-shop, spravovat kamennou prodejnu k němu připojenou, dokáže odesílat EET a také umí propojovat e-shop a prodejny.

Šablony i rozhraní, které jsou připraveny pro vytvoření a správu webu, jsou plně responzivní, což znamená, že se přizpůsobí každému zařízení, na kterém je budete chtít zobrazit. Pracovat a obsluhovat svůj e-shop pak můžete kdykoliv a kdekoliv.

Ano – noví podnikatelé jsou pro Webareal.cz také cílem, ale mnohem častější je, že jsou zákazníci provozovatelé e-shopů nespokojeni se stávajícím řešením a hledají něco novějšího. Přesun e-shopu na Webareal.cz není vůbec složitý. Při přesunu vašeho eshopu můžete mít obavy ze ztráty pozic ve vyhledávačích, z neznámých problémů, z nutnosti učit se obsluhovat nový systém a dalších věcí. Tyto obavy jsou přirozené a překvapivě zcela na místě. Webareal.cz se postará a udělá maximum pro to, aby pro Vás byl přechod na Webareal co nejsnazší, nejrychlejší a také zcela bezpečný. Nejlepším postupem je nejdříve založit testovací eshop, všechno si osahat a vyzkoušet technickou podporu, kam můžete směřovat své veškeré dotazy. Nakonec přesunete svůj eshop z jakéhokoliv konkurenčního systému pomocí univerzálního importu – například Heureka feedu.

Můžete také získat až 2 roky pronájmu Webarealu zdarma. Je to snadné. Až svůj vytvořený a naplněný eshop na Webarealu budete chtít převést do ostrého provozu, stačí zaslat na email finance@bohemiasoft.com fakturu od vašeho stávajícího poskytovatele, na které bude vidět datum, do kterého máte svůj eshop předplacen. O tento zbývající kredit, vám bude prodloužen provoz Vašeho e-shopu a to až dvojnásobně podle toho, na jak dlouho si Webareal předplatíte.

Webareal.cz to není jen e-shop. Je to také plně funkční EET, je provozovaný na Vaší vlastní doméně, dostáváte k němu prostor na disku, neomezený přenos dat měsíčně, pět e-mailových adres pro Vaší elektronickou poštu, neomezený počet produktů v e-shopu, celou řadu grafických šablon, které můžete pro tvorbu e-shopu použít, živou administraci v responzivním prostředí, automatické zálohování dat a spoustu dalšího. Pokud Vás zajímají některé konkrétní fukce Webarealu, pak není nic jednoduššího než si přejít na Webareal.cz a všechny si je rozkliknout a v demoverzi vyzkoušet.

Věříme, že e-shop Webareal.cz Vám bude dlouho a dobře sloužit a že se spolehlivě postará o úspěch Vašeho podnikání.

Navštivte www.webareal.cz

Jak uplatnit slevový kód na Webareal.cz?

Na pronájem služeb Webarealu není možné v současnosti uplatnit žádné slevové kódy. Všechny nabídky na akce, které jsou pro Vás dostupné na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu na Webareal.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud Webareal.cz začne poskytovat výhody prostřednictvím kódů, budeme Vás o tom informovat zde včetně návodu na užití takového kódu.

Navštivte www.webareal.cz

Skončené nabídky

Profi e-shop již od 150Kč za měsíc s Webareal.cz (do 2.9.2020)

YouTube

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Webareal.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.