Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > W > Webnode.cz slevový kupón, Webnode.cz slevový kód
Webnode.cz

Webnode.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.12/5, 26 hlasování)
Pokračovat na www.webnode.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023

Vytvořte si webové stránky zdarma

100% fungovalo

Vytvořte si webové stránky zdarma Více než 30 milionů našich uživatelů už si vlastní stránky vytvořilo. Je to opravdu snadné. Přidejte se k nim ještě dnes. Zvládnete to i bez technických dovedností.

Hlasování (42x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.


CAPTCHA

Zkontrolováno 15.3.2023

Více o Webnode.cz

Nakupování na Webnode.cz...

Chtěli byste si vytvořit vlastní webové stránky, ale nemáte ani ponětí, co je HTML nebo CSS? Přesně pro Vás je tady služba Webnode. Zde si může každý uživatel internetu vytvořit své vlastní webové stránky. Nástroj funguje již od roku 2008 a využilo ho již více než 45 milionů uživatelů. Nezáleží na tom, zda potřebujete stránky pro osobní potřebu nebo si přejete prezentovat Vaši firmu, společnost či organizaci nebo pouze chcete pozvat stylově hosty na Vaši svatbu či vodácký výlet.K práci nepotřebujete programátora ani hluboké znalosti z oblasti webdesignu. Celý proces probíhá za pomoci šablony, kterou si přizpůsobíte podle svého přání. Různých šablon je v nabídce již více než 100. Pokud budete mít jakýkoliv problém v průběhu vytváření své webové stránky, můžete zkusit najít odpověď na dotaz v nápovědě nebo kontaktovat podporu. Provozovatel také rád uvítá Vaše náměty, připomínky a návrhy na vylepšení služby.

Jaké má výhody využití právě Webnode? V prvé řadě je pro Vás vše zdarma. A dokonce bez reklam. Vytvořenou stránku máte za pět minut a to v moderním designu. Máte možnost i zaregistrovat také vlastní doménu nebo převést stránku na již existující doménu. Web se dá snadno optimalizovat pro vyhledávače. Vše je zhruba tak náročné, jako napsat a odeslat e-mail.

Samozřejmostí je možnost využití prémiových služeb. Základní verze s 100MB prostoru je zdarma. Další verze se liší množstvím přiděleného prostoru, množství přenesených dat a e-mailových stránek. Získáte také editor formulářů, prémiovou podporu, video pozadí, vlastní favicon, úpravu patičky, google analytics, možnost provozování vícejazyčného webu, zálohování a obnovu dat. Mimo prezentačního webu máte také možnost nechat si nainstalovat internetový obchod.

Pokud Vás téma webdesignu zajímá, zkuste se podívat na blog, který Webnode provozuje. Najdete tam novinky nejen o Webnode, ale o Webu obecně. Můžete se nechat inspirovat vzhledem, získáte tipy pro zlepšení toho Vašeho. Díky radám z blogu také zviditelníte Váš web a získáte tak vyšší návštěvnost. Nechybí ani tipy a triky pro podnikání na internetu nebo provozování e-shopu. Můžete také odebírat novinky o Webnode na Facebooku, Twitteru nebo Google+.

Pokud chcete ke svému Webu zakoupit doménu, podívejte se do ceníku domén. Je zde pečlivě vypsána cena jednotlivých doménových přípon včetně ceny za jej pravidelné užívání.

Věříme, že s rychlostí a spolehlivostí webu od Webnode budete spokojeni a to i přesto, že využijete pouze varianty, která je zdarma. Ovšem pokud budete mít po čase touhu trochu rozšířit svůj web, můžete využít placené varianty služby. Všem svým kreativním přátelům a podnikatelům nezapomeňte webnode.cz doporučit.

Navštivte www.webnode.cz

Jak uplatnit slevový kód na Webnode.cz?

Pokud chcete vytvářet stránku, jednoduše zvolíte šablonu. Vyskočí Vám malý registrační formulář, kde vyplníte svůj e-mail, heslo a název webu. Poté již můžete začít upravovat šablonu. Varianta je zdarma ovšem můžete ji poté rozšířit.

Navštivte www.webnode.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Webnode.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.