Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > W > Westernunion.com slevový kupón, Westernunion.com slevový kód
Westernunion.com

Westernunion.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.21/5, 19 hlasování)

Aktuální slevy a akce - březen 2023

Zaregistrujte se zdarma na Westernunion.com

100% fungovalo

Zaregistrujte se zdarma a získejte všechny výhody zákazníka Western Union. Převádějte peníze online stejně snadno, jako když kontrolujete e-mail.. Společnost Western Union umožňuje posílání peněz online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu...

Hlasování (48x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.


CAPTCHA

Zkontrolováno 28.2.2023

Více o Westernunion.com

Nakupování na Westernunion.com...

Westernunion.com je globálním lídrem v přeshraničních službách převodu peněz napříč měnami. S přítomností ve více než 200 zemích a územích je Western Union pohodlnou volbou pro ty, kteří potřebují posílat nebo přijímat peníze přes hranice. V České republice mohou zákazníci využívat služeb Western Union k odesílání a přijímání peněz v tuzemsku i zahraničí.

Jednou z klíčových služeb nabízených Western Union na svých webových stránkách je převod peněz. Zákazníci mohou snadno a rychle posílat peníze přátelům a rodině v zahraničí a také přijímat peníze ze zámoří. Proces je jednoduchý a bezpečný, s možností platby kreditní nebo debetní kartou nebo bankovním převodem. Western Union také nabízí možnost sledovat převody a přijímat aktualizace prostřednictvím e-mailu nebo SMS.

Kromě převodu peněz nabízí Western Union také služby placení účtů. Zákazníci mohou platit širokou škálu účtů, včetně energií, telekomunikací a pojištění, přímo prostřednictvím webových stránek společnosti Western Union. Proces je rychlý a bezpečný, s možností naplánovat opakované platby pro větší pohodlí.

Další finanční službou, kterou Western Union nabízí, je možnost nákupu cizí měny. Zákazníci mohou nakupovat a prodávat řadu hlavních měn, včetně amerických dolarů, eur a britských liber, přímo prostřednictvím webových stránek. Tato služba je ideální pro ty, kteří cestují do zahraničí, nebo pro zákazníky, kteří potřebují provádět mezinárodní nákupy.

Pokud jde o požadavky na zákazníky, Western Union má jednoduchý a přístupný proces. Aby mohli zákazníci využívat služby nabízené na webových stránkách, musí být starší 18 let a mít platný státem vydaný průkaz totožnosti. Musí také předložit doklad o trvalém pobytu v České republice, například účet za energie nebo výpis z bankovního účtu.

Pokud jde o náklady a poplatky, Western Union funguje na konkurenčním cenovém modelu. Cena převodu závisí na odesílané částce, cílové zemi a použité platební metodě. Zákazníci si mohou předem vypočítat náklady na převod pomocí nástroje pro odhad poplatků na webu Western Union. Existují také transakční poplatky za určité služby, jako je směnárna, které jsou jasně uvedeny na webu.

Westernunion.com na závěr nabízí komplexní nabídku finančních služeb pro zákazníky v České republice. Díky rychlým, bezpečným a dostupným službám, včetně převodu peněz, plateb účtů a směny cizí měny, je Western Union spolehlivou a pohodlnou volbou pro ty, kteří potřebují spravovat své finance přes hranice.

WesternUnion.com je zavedená a důvěryhodná platforma finančních služeb, která svým zákazníkům v České republice nabízí různé služby. Platforma zavedla různá bezpečnostní opatření na ochranu osobních a finančních údajů svých zákazníků. Jedním z takových opatření je použití Verified by Visa® a MasterCard SecureCode®. Tyto služby zabraňují neoprávněnému online používání karet tím, že pro online nákupy vyžadují osobní hesla nebo identifikační údaje.

Aby zákazníci mohli využívat tyto bezpečnostní funkce, musí si nejprve aktivovat své karty u příslušných finančních institucí. Jakmile je karta aktivována, při každém použití v zúčastněných internetových obchodech se automaticky zobrazí okno s výzvou k zadání hesla zákazníka. Ten slouží k ověření totožnosti zákazníka a dokončení nákupu.

Je důležité si uvědomit, že i když zákazník neaktivoval Verified by Visa® nebo MasterCard SecureCode®, jeho kartu lze stále používat na platformě WesternUnion.com. Zákazníci tak mohou snadno využívat služby platformy a zároveň zajistit, že jejich informace zůstanou v bezpečí.

Navštivte www.westernunion.com/cz/en/home.html

Jak uplatnit slevový kód na Westernunion.com?

Westernunion.com poskytuje finanční služby. Veškeré akční nabídky, které najdete na stránkách našeho slevového portálu slevovykupon.net získáte automaticky kliknutím na jednotlivé nabídky.

Navštivte www.westernunion.com/cz/en/home.html

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Westernunion.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.