Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Z > Zakladycelostnihozdravi.cz slevový kupón - červenec 2020
Zakladycelostnihozdravi.cz

Zakladycelostnihozdravi.cz

Zobrazení:

Aktuální slevy a akce - červenec 2020

Více o Zakladycelostnihozdravi.cz

Nakupování na Zakladycelostnihozdravi.cz...

Máš důvěru v to, že každé svojí nemoci můžeš porozumět? Nechceš už potlačovat příznaky těchto nemocí a chceš vědět skutečnou příčinu? Chceš se dokázat sám UZDRAVIT bez pomoci lékařů? Na ZakladyCelostnihoZdravi.cz ti řeknou jak na to. Dozvíš se, že existuje pouze 5 nemocí. Žádná nepřijde náhodou a žádnou z nich nemusíš vůbec dostat. Pokud máš chuť se seznámit se zajímavými informacemi o celostním přístupu ke zdraví a životu vůbec, tak jsi na správné adrese.Na svou cestu dostaneš svou Celostní zdravotní kartu. Na tuto kartu si postupně budeš šifrovat svou nemoc. Budeš žasnout, jak snadno to půjde. Když tě následující příběhy zaujmou a budeš chtít znát jejich pokračování a zároveň se budeš díky nim chtít dozvědět něco dalšího o sobě, klikni na pokračování těchto příběhů. Zároveň s příběhy ti bude na e-mail zaslána tvoje Celostní zdarvotní karta. Jedná se o takový pracovní list, do kterého si můžeš podle instrukcí zaznamenávat informace o sobě, jak se je budeš postupně dozvídat na stránkách pokračování příběhů.

Pár koleček a šipek může přinést zázrak. Obecně si děláme život složitější, než ve skutečnosti je. Přitom už dávné nauky ukazují, že život může být jednoduchý a na jeho pochopení stačí několik koleček a šipek. Stačí poznat, že všechno na světě je možné přiřadit pěti principům, pěti energiím, pěti prvkům. Je třeba respektova to, že tyto prvky mají mezi sebou určité vztahy.

Metod k tomu, abyste porozumněli životu je mnoho. Používáno je jich hned několik a několik ti jich bude na ZakladyCelostnihoZDravi.cz také ukázáno.

Program ZakladyCelostnihoZDravi.cz už shlédlo více než 3 tisíce lidí a přidat se můžeš i ty. Tady jsou některé z jejich názorů na web a přístup:

“Miluško a Ivane děkuji Vám za Váš úžasný kurz. Otevřel mi oči a já poznala sama se i své blízké a lépe rozumím tomu, co se mi v životě děje. Už se z nepříjemných věcí nehroutím a neberu si je tak osobně. Díky doplňkům od Calivity už nejsme téměř vůbec nemocní. A pokud přeci jen ano, za tři dny jsme zase fit. Díky Vašim praktickým radám a úkolům jsem dokázala přijmout nové návyky do svého života a začali se dít věci :-). Moc Vám děkuji! Hanka“

Hana Pavlasová

“Milí priatelia Miluška a Ivan! Ďakujem, že ste mi prišli do cesty a pomohli mi pochopiť pobyt a fungovanie života na našej Zemi. Žije sa mi ľahko i keď skúšky naďalej prichádzajú. Beriem ich ako nové poznanie a za všetko ďakujem. Začínam chápať obrovskú, nekonečnú Jednotu Vesmíru a vesmírnych svetov. Som zdravá, šťastná, pochopila som, že všetko je tak, ako má byť, úžasné a krásne. Prajem Vám, aby ste i naďalej zotrvali vo Vašom poslaní a za všetko ďakujem. S láskou a úctou Helena“

Helena Filipčíková

“Milá Miluško a Ivane, za váš kurz jsem velmi vděčná. Byl to pro mě spouštěč nekonečného procesu poznávání a uvědomování si sama sebe. Díky tomu jsem se zklidnila a přistupovala k sobě s větší schovívavostí. Vnímala jsem souvislosti a pomalu začala chápat, kdo jsem! Děkuji Vám velice za to co děláte!“

Jana Kopuletá

Začni i ty žít zdravý život na těle i duši. Zkus to hned. Zažádej si o zaslání celých příběhů. Stačí vyplnit svojí e-mailovou adresu, jméno a příjmení. Příběhy ti budou zaslány zdarma. Věříme, že ti pomohou.

Navštivte www.zakladycelostnihozdravi.cz

Jak uplatnit slevový kód na Zakladycelostnihozdravi.cz?

ZakladyCelostnihoZdravi.cz neposkytují placenou službu a není tudíž možné uplatnit slevové kódy. Nabídky, které jsou pro Vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do ZakladyCelostnihoZdravi.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.zakladycelostnihozdravi.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Zakladycelostnihozdravi.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.