Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Z > Zalozfirmu.cz slevový kupón - duben 2021
Zalozfirmu.cz

Zalozfirmu.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.zalozfirmu.cz

Aktuální slevy a akce - duben 2021

Založení firmy o 60-85% levněji díky Zalozfirmu.cz

99% fungovalo

Vyřízení založení firmy je u Zalozfirmu.cz zdarma, hradíte pouze zákonem stanovené poplatky spojené s registrací. Ušetříte 60-85% nákladů oproti založení společnosti přes právní kancelář nebo koupi ready-made společnosti.

Hlasování (123x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 8.4.2021

Více o Zalozfirmu.cz

Nakupování na Zalozfirmu.cz...

Zakládání firmy je určitě velká dřina, papírování a hodně čekání na úřadě že? NE! Vůbec tomu tak být nemusí, pokud použijete službu ZalozFirmu.cz.ZalozFirmu je jediný systém v České republice, který Vám umožní založit novou firmu online přes internet bez nutné administrativy a obíhání všelijakých úřadů. Vyřízení je zcela zdarma – vy hradíte pouze zákonné poplatky spojené s registrací firmy. Ušetříte až 85 % nákladů ve srovnání se založením firmy s pomocí právní kanceláře nebo při koupi již hotové společnosti.

Vše má rychlý a hladký průběh. Veškerou dokumentaci obdržíte a zpracujete online, registrace je dokončena za 3 – 5 dní. Bezplatně můžete založit s. r. o. a živnost. Možnost je tu také založit další typy společnosti podle individuální dohody.

Pravděpodobně Vás zajímá postup založení firmy. Detailně je to popsáno na ZalozFirmu.cz, přesto Vám krátce shrneme, co budete potřebovat:

- Vyplnit registrační formulář (údaje o firmě)

- K zakládané firmě Vám budou na základě formuláře vytvořeny dokumenty

- Vy musíte jako uživatel elektronicky podepsat tyto dokumenty přímo v rámci registračního formuláře nebo dokumenty vytisknout a zaslat na ZalozFirmu.cz. Musíte také uhradit legální poplatky spojené se založením firmy

- ZalozFirmu.cz vám zabezpečí všechny doklady, zajistí komunikaci s úřady, obstará živnostenské oprávnění, zastoupí Vás v řízení týkajících se nové firmy a dokončí registraci firmy v obchodním rejstříku.

Za celou dobu registrace u ZalozFirmu.cz platíte pouze zákonné poplatky (u s. r. o. to je 4 000 Kč a u živnostenského listu 1 000 Kč).

Než začnete vyplňovat dotazníky, přečtěte si důkladně práva a povinnosti a také informace o tom, co vlastně který druh společnosti znamená pro jeho vlastníky a jeho okolí. V „než začnete“ naleznete podrobné informace o jednotlivých právních aspektech živnostenského listu a společnosti s ručením omezeným. Dozvíte se kdo je jednatel, co je předmět podnikání, co znamená základní kapitál a co musíte splnit za náležitosti.

Portál ZalozFirmu.cz je tu aby poskytoval výhody budoucím podnikatelům a usnadnil jejich cestu k zisku. Není v tom žádný trik, žádné okrádání – opravdu se jedná o seriózní portál, který funguje spolehlivě. Vznikla přes něj i firma provozující náš slevový portál.

Věříme, že se Vám se ZalozFirmu.cz podaří úspěšně založit fungující podnik, který Vás i Vaše blízké dobře zajistí a kdo ví, třeba Vás vynese i do hvězdného podnikatelského nebe.

Navštivte www.zalozfirmu.cz

Jak uplatnit slevový kód na Zalozfirmu.cz?

ZalozFirmu.cz neposkytuje žádné výhody prostřednictvím slevového kódu. Všechny nabídky, které jsou prostřednictvím portálu SlevovyKupon.net dostupné pro ZalozFirmu.cz jsou Vám k dispozici automaticky po přechodu do portálu prostřednictvím odkazů v jednotlivých kupónech.

(Ve výjimečných případech můžete kód na nějakou slevu z poplatků naleznout. Pokud tomu tak je, použijte pro jeho vložení komentář kdekoliv v objednávce).

Navštivte www.zalozfirmu.cz

Skončené nabídky

20% sleva na zřizovací výdaje k založení firmy přes Zalozfirmu.cz kupón (do 30.9.2013)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Zalozfirmu.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.