Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Z > Zaplo.cz slevový kupón - říjen 2021
Zaplo.cz

Zaplo.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.69/5, 65 hlasování)
Pokračovat na www.zaplo.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021

Více o Zaplo.cz

Nakupování na Zaplo.cz...

Potřebujete absolutně nutně rychle půjčit, ale nikdo Vám nepůjčí bez dlouhého vyřizování? Ale jak teď zaplatit opravu porouchané pračky? Jak zaplatit faktury, kterým se blíží splatnost, když výplata bude až za několik dnů? Naštěstí je tady Zaplo.cz – služba, která Vám poskytne půjčku do 20 000 Kč bez jakýchkoliv otázek během několika minut. Tuto půjčku splatíte snadno do 30 ti dnů.Služba Zaplo.cz je naprosto transparentní. Na posuvnících si nastavíte, kolik peněz si chcete půjčit, a vpravo v tabulce vidíte, kolik Vás půjčka bude stát, kdy je nutné jí splatit, jaká je úroková sazba a na kolik by Vás případně přišlo prodloužení splatnosti této půjčky.

První půjčka, kterou si u Zaplo můžete vzít je 8 000 Kč. Více to napoprvé opravdu nejde. Zaplo si musí ověřit, že jste spolehlivý plátce. Pokud se Vám tuto půjčku podaří včas splatit do 30 dnů /nebo do doby, kterou jste si sami stanovili – 30 dnů je horní maximální hodnota/ pak si budete moci vzít více při další půjčce až do hodnoty 20 000 Kč při půjčce čtvrté.

První testovací půjčku si můžete dokonce vzít zcela zdarma. Půjčte si 8 000 Kč, vraťte je do 30 ti dnů a nezaplatíte nic navíc – pouze 8 000 Kč, které jste si půjčili. To je vcelku skvělá nabídka. Samozřejmě při dalších půjčkách už platíte úrok z jakékoliv výše půjčky, nicméně i tato malá půjčka bez navýšení se může v začátku hodit.

Před půjčením peněz si ale uvědomte několik věcí. Musíte si opravdu vzít půjčku? Půjčka peněz od instituce jako je Zaplo.cz by měla být až krajním řešením. Důležité je si také uvědomit, zda budete schopni půjčku splácet. V neposlední řadě byste měli dodržovat podmínky zdravého půjčování. To znamená, abyste nepokrývali půjčku jinou touto půjčkou – pak hrozí, že se dostanete do dluhové spirály a tyto případy často mohou skončit ztrátou bydlení. Pokud se do problémů dostanete, tak udržujte těsný kontakt s věřitelskou společností a také s příslušnými státními orgány.

Zákaznický servis funguje v týdnu od 8:00 až do 20:00. Funguje ovšem také v soboty, neděla a svátky od 9:00 do 17:00. Pokud tedy žádáte o půjčku a nastanou nějaké problémy, je třeba je řešit se zaměstnanci v těchto termínech.

Věříme, že s půjčkou od Zaplo.cz budete spokojeni, a že Vám pomůže překonat těžké finanční období bez nejmenších problémů.

Navštivte www.zaplo.cz

Jak uplatnit slevový kód na Zaplo.cz?

Pro získání půjčky.

1) Na titulní straně pomocí posuvníků nastavte požadovanou výši půjčky a její splatnost.

2) Pokud žádáte o půjčku poprvé a nebyli jste předtím klienty, je nutné se nejprve zaregistrovat.

3) V první části registrace vyplníte své osobní údaje

4) Další část registrace se týká informací o trvalém pobytu, o zaměstnání a finanční situaci.

5) Posledním krokem je poté posouzení Vaší žádosti o půjčku. Na vyjádření musíte počkat zhruba 15 minut. Toto Vyjádření obdržíte telefonicky. Pokud bude Vaše žádost schválena, prostředky budou okamžitě odeslány na Váš bankovní účet.

Navštivte www.zaplo.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Zaplo.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.