Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Z > Zappujcka.cz slevový kupón - srpen 2020
Zappujcka.cz

Zappujcka.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.zappujcka.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020

Nízké úrokové sazby na Zappujcka.cz

78% fungovalo

Nabízíme jedny z nejnižších úrokových sazeb na trhu. Můžete si být jisti, že s námi se nikdy neocitnete v nevýhodných podmínkách.

Hlasování (98x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 24.1.2018

Více o Zappujcka.cz

Nakupování na Zappujcka.cz...

Situace, kdy těžko vyjdete od výplaty k výplatě, se může přihodit téměř každému. Stačí, aby se stala nějaká neočekávaná událost – pokažené auto, delší nemoc, vykradený byt... a jste v problémech. Výplata je sice za dveřmi, ale složenky už šustí ve schránce a splatnost se blíží. Proto jsou tu služby rychlých malých půjček, které slouží především pro překlenutí krátkého období. Jedním ze společností, které je nabízí je ZappPujcka.cz.ZappPujcka.cz Vám půjčí peníze na cokoliv. Vy se jenom rozhodnete, kolik peněz chcete půjčit a na jakou dobu. Používejte proto peníze na složenky, splátky úvěrů, na bydlení, na koupi nového zařízení – co si jen přejete.

Půjčka je poskytována opravdu všem. Jedinou podmínkou je být občanem České republiky ve věku od 18 do 70 let a mít stálý příjem. Těšit se také můžete na nízké úrokové sazby. Nikdy se neocitnete v nevýhodných podmínkách.

Internetové stránky ZappPujcka.cz jsou napojeny na automatizovaný systém vyhledávání finančních služeb – zápůjček, výpůjček, úvěrů, nebo jiných finančních služeb. Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby. Stránky ZappPujcka.cz tak samy neposkytují žádné finanční služby.

Jak to funguje? Prostřednictvím panelu na titulní straně si nastavíte na posuvnících, kolik peněz chcete půjčit a na jak dlouho. Maximální částka je 4 500 Kč na 30 dní. Vyplníte své osobní údaje a kontakt a odešlete žádost.

V osobních údajích je nutné vyplnit jméno, příjmení, e-mail, telefon, rodné číslo, PSČ, adresu, číslo občanského průkazu, stav exekucí, zdroj příjmů, čistý měsíční příjem, zda vlastníte nemovitost, číslo bankovního účtu a kód banky. Po odeslání těchto údajů jste již zažádali. Obratem se dozvíte, zda dostanete první půjčku zdarma nebo kolik budete muset ve výsledku zaplatit. Poté pouze odsouhlasíte podmínky, které Vám vyskočí na obrazovce a dozvíte se, zda Vám byla půjčka schválena nebo ne. Celý proces trvá několik minut, po kterých budete mít už peníze na účtu.

Před samotným půjčením si ovšem ověřte, že nemáte žádnou jinou možnost než právě využít půjčku. Nepůjčujte si, pokud si nejste jisti, zda budete schopni dané peníze splácet. Nepokrývejte jednu půjčku druhou a v případě problémů se splácením udržujte těsný kontakt s věřitelskou společností a státními orgány.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete kontaktovat provozovatele portálu ZappPujcka.cz pomocí formuláře dole. Můžete klást jakékoliv dotazy týkající se půjčky na ZappPujcka.cz.
Věříme, že Vám půjčka od portálu ZappPujcka.cz bude vyhovovat a pomůže Vám překlenout Vaše těžké finanční období.

Navštivte www.zappujcka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Zappujcka.cz?

Jak požádat o půjčku? Je to jednoduché. Sledujte následující kroky.

1) Na titulní straně nalezněte a nastavte políčka na požadovanou částku

2) Nyní vyplňte své osobní údaje do formuláře a zaškrtněte souhlas s podmínkami, které si předem ale přečtěte. Odešlete žádost

3) Budete spojeni s nejvýhodnějším poskytovatelem finančních služeb a budete dále postupovat podle jeho instrukcí.

4) V případě kladného vyřízení žádosti jsou obvykle finanční prostředky okamžitě odeslány na Váš bankovní účet

Navštivte www.zappujcka.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Zappujcka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.