Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Z > Zasilkovasluzba.com slevový kupón - prosinec 2020
Zasilkovasluzba.com

Zasilkovasluzba.com slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.zasilkovasluzba.com

Aktuální slevy a akce - prosinec 2020

Předplatné U.S. časopisů se Zasilkovasluzba.com

100% fungovalo

Více než 300 oblíbených titulů v nabídce k předplacení do schránky, průměrná cena předplatného na celý rok je 10-20 dolarů, to je 180-360 korun. Oblíbené tituly Wired, Inc, Bon Appetit, ...

Hlasování (129x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 10.11.2020

Více o Zasilkovasluzba.com

Nakupování na Zasilkovasluzba.com...


Zboží a služby z USA jsou lákavé. Mnohé ceny jsou nízké a jiné zboží zase nikde jinde neseženete. Jak ale vyřešit nutné zlo v podobě přemrštěných cen za dopravu přes oceán nebo vůbec absenci možnosti doručení do EU z některých obchodů? Jednoduše, s pomocí služby ZasilkovaSluzba.cz.S registrací do služby ZasilkovaSluzba.cz získáte inteligentní poštovní schránku Zásilkové služby - fyzické místo přímo ve Spojených státech Amerických, kam můžete nechat zaslat své zásilky. Přes uživatelskou administraci získáte neustálý přehled o obsahu Vaší schránky. Každá nově příchozí zásilka je Vám oznámena avízem. Získáte také informaci o typu zásilky, hmotnosti, rozměrech a dalších faktech se zásilkou spojených. Do schránky je možné zaslat jakoukoliv zásilku, která neodporuje federálním zákonům USA ani státu Californie (sklad je umístěn nedaleko San Francisca).

S Účtem standard získáte možnost uložení obálek a balíčků na 30 dní a časopisy a periodika na 365 dní. S Účtem prémium máte možnost uložení zásilky na 60 dnů a časopisů a periodik po dobu neomezenou. Majitelé zlatých účtů potom mohou zásilky nechat uložené 90 dnů od doručení. Pronájem schránky je zahrnut v ceně správy jednotlivých účtů. Úhradu účtu musíte provést minimálně na 30 dnů. Prémiový účet se Vám ale vyplatí zakoupit na delší dobu.

Pokud se Váš účet bude chýlit k expiraci a balíček bude stále na místě, budete notifikováni několika e-maily. V případě neuhrazení bude správa schránky zmrazena do doby uhrazení účtu.

Vlastnictví schránky je samozřejmě spojeno s konsolidací zásilky a přebalení do jedné velké zásilky. Tím můžete ušetřit i stovky dolarů. Konsolidací zásilky se totiž ušetří rozměry a také výsledná hmotnost (díky absenci přebytečných obalů.

Pro zaslání balíčků do ČR můžete volit z mnoho dopravců, z nichž každý má své vlastní podmínky pro ohodnocení ceny zásilky. Standardně platí že čím těžší zásilka, tím dražší doprava. Tedy alespoň u leteckých služeb jako DHL Express, USPS priority mail, USPS express mail, TNT economy, TNT express, USPS first class a USPS fist class. POlonez Parcel service je doprava kontejnerem po lodi a zde se na hmotnost zásilky do určité míry nehledí a cena je stále konstantní. Se službami ZasilkovaSluzba jsou samozřejmě spojeny poplatky za jednotlivé úkony – přeposlání, hromadné zaslání, sestavení a odeslání zásilky atd. Přesný ceník jednotlivých úkonů naleznete na ZasilkovaSluzba.com.

Mezi další služby patří například asistované nákupy. Ten Vám pomůže vyhodnotit, zda se jedná o solidní obchod, upozorní Vás na chytáky a dohledá například také slevové kupóny. Zaměstnanci Zásilkovasluzba.com za Vás nakoupí dle Vámi zadaných parametrů třeba i na internetové aukci e-bay. Poplatek za asistovaný nákup je pak 5 % z hodnoty nákupu.

Jak vidíte, oblast zasílání a zásilek skrze různé poštovní systémy z USA je vcelku komplikovaná. Před využitím služby si pečlivě pročtěte všechny informace, které ZasilkovaSluzba.com poskytuje. Neváhejte také využít nápovědu, kdykoliv si nebude něčím jisti.

Věříme, že se Vám i přes strasti, které objednávky v USA připravují podaří nakoupit výhodně a získat tak zboží, o kterém se Vám na evropském trhu může jenom zdát.


Navštivte www.zasilkovasluzba.com

Jak uplatnit slevový kód na Zasilkovasluzba.com?

ZasilkovaSluzba.com nenabízí v současné době žádné možnosti využití slevových kódů. Všechny akční nabídky zobrazené na SlevovyKupon.net jsou Vám automaticky dostupné prostřednictvím odkazů v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a ZaslikovaSluzba.com začne nabízet výhody prostřednictvím slevových či dárkových kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat na tomto místě včetně postupu pro využití těchto kódů.

Navštivte www.zasilkovasluzba.com

Skončené nabídky

Zřizovací poplatek zdarma na Zasilkovasluzba.com kupón (do 31.8.2014)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Zasilkovasluzba.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.