Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Z > Zaslat.cz slevový kupón, Zaslat.cz slevový kód
Zaslat.cz

Zaslat.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.27/5, 155 hlasování)
Pokračovat na www.zaslat.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023

Balík do Velké Británie od 398 Kč

100% fungovalo

Služba Zaslat.cz nabízí výhodné zasílání balíků nejen po ČR, ale i do zahraničí. Cena balíku do Velké Británie začíná na 398 Kč (včetně DPH), dle jeho váhy. Doba doručení je 3 až 4 dny. Můžete tak porovnat např. s ceníkem České pošty a uvidíte, že Zaslat.cz je levnější.

Hlasování (129x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.


CAPTCHA

Zkontrolováno 15.3.2023

Více o Zaslat.cz

Nakupování na Zaslat.cz...

Nevíte jak poslat balík jinak než skrze Českou poštu a navíc ho chcete zaslat do zahraničí? Otevřete si Zaslat.cz a zvolte odkud, kam chcete zásilku zaslat, jak je velká a jak je těžká. Zbytek už bude vyřešen za Vás. Vaší zásilku pošle Zaslat.cz kamkoliv – na druhý konec města, republiky nebo kontinentu. Celý proces zvládnete online, kurýr u Vás vyzvedne zásilku a vy nemusíte hnout ani brvou.Klíčové pro výpočet ceny je kromě destinace především dobré změření a zvážení zásilky. Pokud si nejste některým z těchto parametrů jisti, raději přidejte, abyste zabránili případným nedoplatkům.

Služba Zaslat.cz spolupracuje s předními přepravními společnostmi jako je Geis, GLS, DPD, PPL, TopTrans, MESSENGER nebo MaPakurýr. Zaslat Vám zprostředkuje jejich ucelenou nabídku včetně kombinací služeb. Služby se Zaslat.cz budou vždy ušité pro Vás na míru.

U zaslat může být vyplňování všech údajů nudné – je to ale nutné. Zaslat.cz Vám při pravidelném užívání umožňuje ukládat oblíbené adresy, abyste je nemuseli vyplňovat stále dokola. Do objednávky můžete postupně přidávat také více zásilek a nastavit fakturační údaje. Za přepravu zaplatíte pomocí rychlé a bezpečné platební brány GoPay.

Pokud zasíláte poprvé nebo Vám není něco jasné – Zaslat.cz pro Vás připravilo pokyny pro balení zásilek. Tyto pokyny je třeba dodržovat, aby nedošlo ke ztracení nebo poškození věci uvnitř. Štítky si můžete vytisknout sami nebo můžete požádat o nalepení štítku kurýrem – o tuto službu je ale třeba zažádat dopředu aby měl kurýr štítky u sebe připravené.

Vy sami si si bohužel nemůžete zvolit, kdy kurýr pro zboží dorazí. Většina kurýrů vyzvedává zásilky mezi 8 a 17. hodinou od pondělí do pátku. Možné je také požádat o předání zásilky kurýrovi například souseda nebo vedlejší firmu.

Pokud jste vyplnili potřebné údaje, bude osoba před předáním balíku upozorněna na jeho vyzvednutí nebo na příjezd kurýra a také bude informována o případné ceně, kterou bude potřeba za zásilku a zaplatit. Zaslat.cz informuje o stavech objednávky odesilatele i toho kdo balíček obdrží prostřednictvím e-mailu (pokud je vyplněn e-mail) nebo sms zprávy (pokud je vyplněn telefon).

Balíky můžete samozřejmě nechat zaslat i do cizích zemí. V návodech naleznete návody pro zasílání do Anglie, Francie, Itálie, Německa, Polska, Rakouska, na Slovensko, do Španělska a dalších zemí.Pro efektivní komunikaci Zaslat.cz s Vámi je dobé se zaregistrovat a spravovat svůj účet a zásilky prostřednictvím webové administrace.

Věříme, že Vám zasilatelská služba Zaslat.cz bude vyhovovat a ušetří Vám mnoho starostí se zasíláním zásilek zákazníkům obchodním partnerům nebo třeba jen známým a příbuzným.

Navštivte www.zaslat.cz

Jak uplatnit slevový kód na Zaslat.cz?

1) Zvolte hodnoty – adresy, hmotnosti, rozměry dobírku

2) Vyberte nejvýhodnější dopravu z nabídky dopravců

3) Vyplňte parametry pro nejméně jeden balík a přidejte jej do objednávky

4) Pod soupisem balíků naleznete políčko „Máte slevový nebo dárkový poukaz s kódem“? Vyplňte jej a potvrďte tlačítkem „použít“. Pokud je kód platný, bude sleva odečtena od celkové hodnoty objednávky.5) Odešlete objednávku

Navštivte www.zaslat.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Zaslat.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.