Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika
Hlavní strana > Z > Zdravyshake.cz slevový kupón

Zdravyshake.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.zdravyshake.cz

Aktuální slevy a akce - únor 2019

Doporučené nabídky

Více o Zdravyshake.cz

Nakupování na Zdravyshake.cz...

Cílem společnosti Weloveyou s. r. o., která byla založena v roce 2015 je vyrábět produkty zdravého životního stylu v oblasti zdravé výživy. Při vývoji produktů spolupracuje s další společností, která už má za sebou více než 30tiletou historii a je navázána na odborníky z řad výzkumu a lékařství.Všechny produkty, které společnost vyrábí jsou pečlivě posuzovány a schváleny SZÚ a jsou certifikované pro použití v České republice. Produkty neobsahují žádné škodlivé látky pro lidský organismus.

Zdravý shake je mléčný nápoj, který poskytuje vyvážený komplex vitamínů a živin. Obsahuje také probiotika a colostrum. Takový shake je pak vhodný na snídani nebo na svačinu. Vybrat si můžete z více variant shaku.

Před tím, než začnete zdravé shaky nakupovat, zaregistrujte se, protože můžete získat slevu v hodnotě 10 % automaticky. Pak už se můžete soustředit na nabídku shaků.

V současnosti jsou na výběr dva druhy shaku – Shake George a shake Sport.

Shake George svým složením přispěje k normální funkci imunitního systému a normální funkci energetického metabolismu, funkci krevních cév, tvorbě červených krvinek, metabolismu homocysteinu, regulaci hormonální aktivity, normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti.

Shake George neobsahuje sladilo aspartam. Obsahuje ale organicky vázaný jód, vyrobený patentovanou technologií. Shake připravíte tak, že prášek smícháte s vlažným mlékem a důkladně protřepete v shakeru nebo promícháte pomocí elektrického míchadla. Přidat můžete ovoce v mixéru. Pak už je shake okamžitě připravený ke konzumaci.

Zdravý shake Sport je sportovní výživa a snídaně v jednom. Mléčný nápoj je se syrovátkovým izolátem, který poskytne vyvážený komplex živin s obsahem probiotik. Zajistí tak přísun vyvážených potřebných látek, které přispějí ke správným funkcím metabolických procesů v těle a rychlejší obnově sil po sportovním výkonu. Shake Sport svým složením přispěje k prodloužení výkonnostního programu, rychlejšímu zahřátí svalů, větší výkonnosti, přirozené činnosti imunitního systému, rychlejšímu odbourávání svalového odpadu a jeho odvodu z těla ven a rychlejší regeneraci svalů.

Pokud Vás zajímá podrobnější popis těchto nápojů, pak navštivte přímo stránky ZdravyShake.cz, kde jsou do detailu popsány veškeré složky a přínosy jednotlivých řešení.

Pro přepravu je vždy dostupný kurýr InTime. Platit je možné pouze na dobírku nebo prostřednictvím bankovního převodu při platbě předem. Při této možnosti ovšem očekávejte zdržení 1 – 2 dny než bude vyřízena platba.

Věříme, že Vám doplňky v podobě lahodných shaků zachutnají a budete je pravidelně využívat k lepším sportovním výkonům.

Navštivte www.zdravyshake.cz

Jak uplatnit slevový kód na Zdravyshake.cz?

ZdravyShake.cz neposkytuje na své výrobky žádné slevy prostřednictvím slevových kódů. Veškeré nabízené akční slevy získáte automaticky po přechodu do ZdravyShake.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o podrobném návodu na uplatnění takového kódu informovat zde.

Navštivte www.zdravyshake.cz

Skončené nabídky

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Zdravyshake.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.