Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Z > Zenajelaska.cz slevový kupón - leden 2021

Zenajelaska.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.zenajelaska.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2021

Poslechni si 5 mých ženských zpovědí na Zenajelaska.cz

72% fungovalo

Šťastný život máme jen a jen ve svých ženských rukou!

Hlasování (107x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 31.1.2018

Doporučené nabídky

Více o Zenajelaska.cz

Nakupování na Zenajelaska.cz...

Každá žena touží mít vedle sebe muže, který pro ni udělá cokoliv. A každá žena ho mít může. A takový muž jí opravdu poskytne, co jí na očích uvidí. Jak ho ale získat? Ebook a 5 zpovědí ti ukáže, že získat takového muže není nic složitého. Možná už je někde ve tvém okolí.

Pokud toužíš mít vedle sebe takového muže, získej inspiraci. Inspiraci ti poskytne portál ZenaJeLaska.cz. Nejedná se o inspiraci snadnou, ale jednoduchou. Pokud ji zařadíš do svého života, začnou se dít zázraky.Dovol svému muži, aby tě nosil na rukou. Jsi zklamaná ve vztahu? Necítíš se milovaná? Tvůj chlap nestojí za nic? Připadáš si bezmocná? Pamatuj, že moc žen je v ženství. Šťastný život máš ve svých rukou a portál ZenaJeLaska.cz ti dodá inspiraci.

Klikni na červené tlačítko a získej e-book a příběhy, které ti inspirují. Ten správný chlap je na dosah ruky. Mrkni na názory žen, které už mají „kurz“ za sebou:

“Milé ŽENY - LÁSKY! Účastnila jsem se Miluščina kurzu Žena je láska. Bylo to pro mě jako rána do hlavy - po které se konečně mi rozbřesko :-). I když jsem do té doby absolvovala mnoho a mnoho kurzů a různých seminářů někdy s menším či větším úspěchem, tak jsem nepociťovala, že by to mělo velký přínos pro můj vztah s mým partnerem. Miluščiny videa jsem přímo hltala. Snažila jsem se plnit úkoly a řídit se jejími jednoduchými radami. A bylo to jako zázrak - můj muž reagoval báječně. Rázem jsem měla muže, který mi pomáhal a láskyplně vyjadřoval, jak moc mě miluje. Ze všech předchozích kurzů jsem už věděla, že musím změnit svůj postoj JÁ - aby mě můj muž už tak nevytáčel - ale až Miluška mi ukázala JAK. Vyzkoušela jsem si, že to opravdu funguje.“

Hanka

“Ahoj Miluško, musím ti poděkovat za kurz Žena je láska. Vím, že žen v mém věku v kurzu mnoho nebylo. Užívám si totiž už 8 let důchod. Můj manžel je také důchodce, ale stále ještě někde vypomáhá. Uvědomuju si, že to jednou skončí a budeme spolu celé dny a proto abych se z toho , nezbláznila , koupila jsem si tvůj kurz. Teď jsem moc ráda! Už v minulosti jsem pracovala na tom, abych byla ve vztahu šťastnější. Chodila jsem na kineziologii. A a vždy mi radili,musíš se mít víc ráda ", vždy mi vyšlo, že se cítím moc ponížená. Nikdo mi ale neřekl, jak to mám udělat, až teď Ty. Za to ti mnohokrát děkuju a vím, že se teď společného stáří nemusím tak obávat . Vím, že to, jak se muž chová, nedělá naschvál. Je to prostě muž. A už jenom toto vědět je úžasné a osvobozující. Díky!“

Věra

“Miluško, Ivane a všechny ŽENY, se kterýma jsem se mohla účastnit tohoto nádherného kurzu. Ani nemůžu najít ta správná slova, jak nám všem poděkovat. Miluško a Ivane, jste nádherní lidé, kteří procházejí svoji školu života a do svojí školy cestou přibírají ty lidi, kteří mají zájem na tom, jít s vámi. Na cestu osobního rozvoje jsem nastoupia zhruba před třemi lety. Začala jsem hltat všechno, co ke mně v tu dobu přicházelo a byla jsem přímo posedlá. Moji tři chlapi ze mně doma začali být nešťastní a začali se mi vzdalovat. Já měla totiž pocit, že jsem ta nejchytřejší na světě, že všichni kolem mně potřebují „předělat“. Lezla jsem jim pořádně na nervy a oni mi to dávali patřičně „sežrat“. No a Milunčin kurz a materiály v něm mi pomohly neskutečně. Manžela začínám vidět tak, jako když jsme se poznali a miluju ho čím dál víc. Začínám chápat, proč a z jakého důvodu se mi věci dějí a proč se moje okolí ke mně chová tak, jak se chová. Znovu a znovu si pouštím všechna videa a webináře. Děkuju i za všechny bonusy, které mají pro mě obrovskou hodnotu. S láskou Radka.“

Radka

Vidíš? Není to tak složité a opravdu to funguje. Vyplň svůj e-mail a obdržíš veškeré instrukce, které budeš potřebovat k získání té pravé lásky.


Navštivte www.zenajelaska.cz

Jak uplatnit slevový kód na Zenajelaska.cz?

Portál ZenaJeLaska.cz nenabízí žádné placené služby na které by bylo možné uplatňovat slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou Vám k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do ZenajeLaska.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.zenajelaska.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Zenajelaska.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.