Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Z > Zensenenergy.cz slevový kupón - listopad 2020

Zensenenergy.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.zensenenergy.cz

Aktuální slevy a akce - listopad 2020

Vyzkoušejte ŽenŠen Energy+ zdarma

80% fungovalo

Vyzkoušejte ŽenŠen Energy+ zdarma. Platíte pouze 49 Kč za poštovné a balné. Vše zašleme přímo na Vaši adresu, platíte až poté! Po měsíci dostanete automaticky výhodné dvouměsíční balení a poté stejné balení každý druhý měsíc. Další zásilky můžete kdykoliv, s okamžitou platností a bezplatně ukončit.

Hlasování (15x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 29.7.2019

Doporučené nabídky

Více o Zensenenergy.cz

Nakupování na Zensenenergy.cz...

Panax ginseng neboli ženšen pravý je známý pod přezdívkou „kořen života“. Bez nadsázky se dá považovat za jeden z největších pokladů čínské medicíny. Tvar tohoto kořene připomíná postavu člověka, což evokuje symboliku k našemu tělu. V čínské medicíně mu byly přisuzovány až mýtické účinky.

Historie tohoto produktu sahá více než 5000 let daleko, kdy byl objeven v čínských horách ten nejkvalitnější ženšen. Díky svým účinkům byl k dostání pouze mezi panovníky a mezi obyčejný lid se tento kořen rozšířil až postupně. Evropa se s kořenem seznámila až ve 13. století díky cestovateli Marco Polovi. V dnešní době se pěstuje po celém světě 13 typů ženšenu.Jednotlivé typy ženšenu mezi sebou ale mají velké rozdíly. Ženšen roste velmi pomalu. Ten pravý, který je považován za nejkvalitnější, se sklízí po 4 – 6 letech. Měřítkem kvality kořenu je obsah ginsenosidů. Nezáleží kolik mg ženšenu doplněk stravy obsahuje, ale právě na obsahu účinných látek. Pokud tento údaj není někde uveden, jedná se nejspíše o podřadný produkt.

Na stránkách internetového obchodu Zensenenergy.cz nakoupíte produkt ŽenŠen Energy+. Ten v sobě obsahuje pravý ženšen Panax C. A. Meyer. V jedné tabletě získáte 74 mg ginsenosidů, což je v současnosti nejvyšší obsah účinných látek na našem trhu. Mnoho studií potvrzuje pozitivní účinky ženšenu na lidské zdraví, energii, imunitu, fyzickou i mentální výkonnosti. Účinky rostliny jsou velmi komplexní, a to i díky řadě vitamínů s prokázaným účinkem na snížení únavy a vyčerpání. Posiluje také energii, vitalitu a imunitní systém. Jedna kaple ŽenŠen Energy+ pokryje také doporučené denní dávky vitamínů C, B3, B5, B6 a B12.

Kromě samotného ženšenu přípravek obsahuje také černý pepř. Biopernie je extrakt z černého pepře získaný, který je přirozeným zesilovačem vstřebatelnosti a využitelnosti ostatních látek, které posilují nervový systém. Černý pepř je také známý jako král koření pro svou ostrou a pálivou chuť. Ono horko, které člověk cítí při požití peře je ve skutečnosti důkazem biologické aktivity látky piperine, základní látky BioPernie. Právě tato látka je zodpovědná za vstřebávání živin do těla.

ŽenŠen Energy+ můžete vyzkoušet zdarma. Platíte pouze za poštovné a balné. Vše bude zasláno přímo na vaši adresu a platíte až poté. Po měsíci dostanete automaticky výhodné dvouměsíční balení a poté stejné balení každý druhý měsíc. Další zásilky můžete kdykoliv s okamžitou platností a bezplatně ukončit.

Takže si to shrňme: ŽenŠen Energy je nejsilnější ženšen v ČR, obsahuje pravý Panax Ginseng, pouze přírodní ingredience, a navíc obsahuje důležité vitamíny. Tak na co ještě čekáte? Věříme, že vám tento přípravek pomůže získat tolik potřebnou životní energii v každém věku.

Navštivte www.zensenenergy.cz

Jak uplatnit slevový kód na Zensenenergy.cz?

1) Vyberte si slevový kupón na našem portálu a klepněte na něj. Pokud kupón obsahuje kód, bude automaticky zkopírován do schránky.

2) Vložte jej do formuláře

3) Dokončete objednávku4) Pokud bude kód platný, bude dobírečné sníženo o hodnotu z kupónu

Navštivte www.zensenenergy.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Zensenenergy.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.