Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Bitevní lodě, torpédoborce, křižníky i letadlovky

Bitevní lodě, torpédoborce, křižníky i letadlovky

Jaké jsou Vaše možnosti při hraní? Můžete se postavit na můstek bitevních lodí, které vydrží ohromné bombardování z nepřátelských lodí i letadel. Postavit se můžete na můstek křižníků, jejichž úkolem je plnit podpůrnou roli bitevních lodí a chránit je před nepřátelskými letouny díky mocné protiletadlové obraně. Kapitánovat můžete také torpédoborce, které se rychle vynoří zpoza ostrova a vyšlou smrtonosnou zeď z torpéd, které je těžké uniknout. Zvolit ale můžete i jiný přístup – buďte tím, kdo posílá do vzduchu letouny a hrajte za letadlovou loď. Můžete tak rozsévat zkázu na dálku a rozkazovat několika skvadrám letadel.

Vybírat můžete z lodí následujících organizací: flotily námořnictva Spojených států amerických, flotily německé říše a později také nacistické Kriegsmarine, flotily země vycházejícího slunce – Japonska a nově také flotu Ruskou a Sovětského svazu. Chybět nesmí nově také největší námořnictvo světa – flotila jeho veličenstva – Velké Británie. Nově naleznete také francouzskou flotilu V budoucnu se můžete určitě těšit také na nové národy.


Worldofwarships.eu

Worldofwarships.eu slevový kupón

World of Warships - masivní námořní souboje. Chopte se velení některých z nejznámějších válečných lodí z počátku 20. století a zažijte námořní bitvy jako nikdy předtím.

Worldofwarships.eu

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.