Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > W > Slevové kupóny a slevové kódy do Worldofwarships.eu
Worldofwarships.eu

Worldofwarships.eu slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.18/5, 72 hlasování)
Pokračovat na worldofwarships.eu

Aktuální slevy a akce (duben 2024)

Více o Worldofwarships.eu

Nakupování na Worldofwarships.eu...

Díváte se na válečné dokumentární filmy a přemýšlíte, jaké to asi muselo být kapitánem takového kolosu, jako byl a německá loď Bismarck, HMS Hood nebo třeba USS Lexington? Nemusíte dále přemýšlet, protože počítačová hra World of Warships Vám to ukáže na vlastní kůži.

Worldofwarships slevové kupóny a slevové kódy

Zaregistrujte se, stáhněte si hru a začněte zcela zdarma hrát hru World of Warships. Budete postaveni na kapitánský můstek některé z Vámi vybraných lodí a budete bojovat proti dalším hráčům. Bitvy trvají kolem 20 minut v závislosti na vybraném herním módu.

Jaké jsou Vaše možnosti? Můžete se postavit na můstek bitevních lodí, které vydrží ohromné bombardování z nepřátelských lodí i letadel. Postavit se můžete na můstek křižníků, jejichž úkolem je plnit podpůrnou roli bitevních lodí a chránit je před nepřátelskými letouny díky mocné protiletadlové obraně. Kapitánovat můžete také torpédoborce, které se rychle vynoří zpoza ostrova a vyšlou smrtonosnou zeď z torpéd, které je těžké uniknout. Zvolit ale můžete i jiný přístup – buďte tím, kdo posílá do vzduchu letouny a hrajte za letadlovou loď. Můžete tak rozsévat zkázu na dálku a rozkazovat několika skvadrám letadel.

Vybírat můžete z lodí následujících organizací: flotily námořnictva Spojených států amerických, flotily německé říše a později také nacistické Kriegsmarine, flotily země vycházejícího slunce – Japonska a nově také flotu Ruskou a Sovětského svazu. Chybět nesmí nově také největší námořnictvo světa – flotila jeho veličenstva – Velké Británie. V budoucnu se můžete určitě těšit také na nové národy – například Francii.

Je World of Warships opravdu zdarma? Ano! Pro úspěch ve hře nemusíte do hry investovat ani korunu. Stačí se zaregistrovat zdarma, stáhnout hru zdarma a hrát zdarma. Ve hře je Vám k dispozici prémiové měna Dublony, kterou ale nemusíte vlastnit. V budoucnu můžete očekávat sloučení herní ekonomiky s dalšími tituly ze série – World of Tanks a World of Warplanes.

Za prémiovou měnu si můžete zakoupit krásnější kamufláže, balíčky podpůrných vlajek, které ale získáváte v menším množství i běžným hraním a také prémiové lodě. Prémiové lodě se od běžných lodí neliší jinak, než svojí dostupností. Neposkytují hráčům žádnou faktickou výhodu ve hře – jsou pouze unikátní a tím vzácné.

Zakoupit si můžete také prémiový účet. Prémiový účet Vám umožní získat v bitvách na moři o 50 % více zkušeností a kreditů, které potřebujete pro výzkum a nákup nových lodí. Pokud se ale rozhodnete hrát bez tohoto účtu – bude Vám pouze trvat déle se k Vaší vysněné lodi dostat.

Věříme, že si s World of Warships užijete spoustu zábavy. Nezapomeňte, že můžete kapitánovat kteroukoli z nabízených lodí, pokud budete mít vůli a snahu se k ní probojovat. Vytáhněte kotvy a vplujte do bojů první a druhé světové války.

Navštivte worldofwarships.eu

Jak uplatnit slevový kód na Worldofwarships.eu?

VideonávodPopis

1) Registraci provedete kliknutím na talčítku „Hrajte zdarma“

Worldofwarships slevové kupóny a slevové kódy

2) Budete přesměrováni na vyplnění e-mailu, herního jména a hesla.

3) Pokud máte pozvánku od kamaráda, můžete jí také vložit zde. Oba tak získáte výhodné bonusy.

4) Registraci odešlete a potvrďte kliknutím na odkaz ve Vašem e-mailu

PS: Pokud už hrajete hru World of Tanks nebo World of Warplanes, použijte pro přihlášení do hry stejný účet, který používáte pro přihlašování do těchto her – účty jsou propojené.

Navštivte worldofwarships.eu

Bitevní lodě, torpédoborce, křižníky i letadlovky

Jaké jsou Vaše možnosti při hraní? Můžete se postavit na můstek bitevních lodí, které vydrží ohromné bombardování z nepřátelských lodí i letadel. Postavit se můžete na můstek křižníků, jejichž úkolem je plnit podpůrnou roli bitevních lodí a chránit je před nepřátelskými letouny díky mocné protiletadlové obraně. Kapitánovat můžete také torpédoborce, které se rychle vynoří zpoza ostrova a vyšlou smrtonosnou zeď z torpéd, které je těžké uniknout. Zvolit ale můžete i jiný přístup – buďte tím, kdo posílá do vzduchu letouny a hrajte za letadlovou loď. Můžete tak rozsévat zkázu na dálku a rozkazovat několika skvadrám letadel. Vybírat můžete z lodí následujících organizací: flotily námořnictva Spojených států amerických, flotily německé říše a později také nacistické Kriegsmarine, flotily země vycházejícího slunce – Japonska a nově také flotu Ruskou a Sovětského svazu. Chybět nesmí nově také největší námořnictvo světa – flotila jeho veličenstva – Velké Británie. Nově naleznete také francouzskou flotilu V budoucnu se můžete určitě těšit také na nové národy.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Worldofwarships.eu
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.