Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Cestujte bez obav s Chytrým Honzou

Cestujte bez obav s Chytrým Honzou

12.9.2018 napsal(a) Honza H.

Cestovní pojištění je jedno z těch pojištění, které bychom neměli nikdy podceňovat, a to ani při krátkém výletu za hranice. Náklady za zdravotní péči mohou být pro rozpočet většiny lidí naprosto likvidační. Naštěstí žijeme v 21. století a od sjednání pojištění nás dělí vyplnění jednoho krátkého formuláře – třeba toho na ChytryHonza.cz.

Nyní navíc cestovní pojištění od ChytryHonza.cz získáte se slevou 10%!

Chytryhonza.cz slevový kupón

Samozřejmě pojištění nemá jednotnou sazbu. Některé země jsou prostě co se týče zdravotní péče pro pojišťovny náročnější, a proto je pojištění dražší. Cena se také bude lišit podle účelu a typu cesty. Pečlivě tedy zvolte destinaci, účel cesty (tedy turistickou nebo pracovní) a také zda budete provozovat nějaké rizikové sporty. Například horolezci jsou pro pojišťovnu větším rizikem než staříci na nafukovacím lehátku u vody – cena se tedy opět po přihlédnutí k tomuto faktu změní. Dále už stačí vyplnit své kontaktní údaje.

Chytryhonza.cz slevový kupón

Portál ChytryHonza.cz spolupracuje s následujícími pojišťovnami: Alianz, Axa Assistance, Direct, Ergo, VZP a Slavia. A nabídky těchto pojišťoven díky Vámi zadaným údajům hravě během několika sekund porovná. Vy si tyto nabídky můžete řadit podle ceny. Než ale vyberete tu nejlevnější nabídku, přečtěte si pozorně, co všechno je v pojištění obsaženo a na jak vysoké částky jste pojištěni. Mimo léčebných výloh je standardem také pojištění zavazadel. Všechny pojišťovny pak k cestovnímu pojištění nabízejí asistenční službu v Českém jazyce a často také vícejazyčnou asistenci pro komunikaci s místními zdravotnickými a jinými zařízeními.

Vybrali jste? Nyní Vás už čeká pouze nutné ale nudné vyplňování údajů všech osob. Stačí pouze jméno, příjmení, rodné číslo, datum narození a státní příslušnost. V tomto kroku také můžete zadávat slevové kódy, které můžete najít na internetu a také na stránkách našeho slevového portálu SlevovyKupon.net v profilu portálu Chytryhonza.cz. Zbývá vybrat platební metodu.

Pro dokumenty nemusíte nikam chodit a ani smlouvu není nutné tisknout. Je ovšem vhodné vytisknout své asistenční kartičky, kterou by u sebe měl mít každý pojištěnec na cestě. Stačí je vytisknout v černobílé tiskárně. Je možné je mít s sebou i v podobě elektronické, nicméně vystavujete se nebezpečí problémů, pokud bude Vaše zařízení vybito nebo poškozeno. Na asistenční kartičce také naleznete telefonní číslo na asistenční službu vybrané pojišťovny.

Jak vidíte, je pojištění po internetu s Chytrým Honzou opravdu hračka. A nám nezbývá než Vám popřát šťastnou cestu a spoustu skvělých zážitků.

Jak Vám může portál ChytryHonza.cz posloužit? Je to jednoduše přehledný srovnávač finančních produktů. Porovnáme například pojištění aut včetně možných připojištění, úrazové a životní pojištění, cestovní pojištění online na dovolenou i americké hypotéky. Naše kalkulačky využije každý měsíc víc než 50 000 uživatelů. Někteří z nich si nalezenou nejvýhodnější nabídku také online sjednají.

KomentářeChytryhonza.cz slevový kupón

Chytryhonza.cz nabízí finanční produkty online na jedné adrese. Srovnání finančních produktů online snadno, rychle a chytře.

Chytryhonza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.